Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Avrupa fiyatı sızdırıldı!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Avrupa fiyatı sızdırıldı!

Geçici bir dönem daha önce ABD‘de satışa çıkan Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Avrupa fiyatı sızdırıldı! Ürünün ABD‘de satışa çıkmasının ardından, Avrupa fiyatı aracılığıyla sinir bir son derece söylentiye şahit olunuyordu. Roland Quandt, 10 Nisan’da paylaştığı Twitter postu aracılığıyla Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Bir çift özel modelinin de fiyatlarını duyurdu.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A41, Avrupa’da satışa çıkıyor!


    Samsung Galaxy Tab S6 Lite neler sunuyor?

    Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Avrupa fiyatı sızdırıldı! 64GB‘lık depolamak alanına kurucu, sıkı Wi-Fi üzerinden ağ erişimine olanak sağlayan modelin fiyatının 379€, özdeş depolamak alanına kurucu LTE destekleyen modelin ise 439€ olması bekleniyor. Yine de Avrupa lansmanı yanı sıra ürünün en kısa sürede raflarda yerini alacağı kabaca ancak net bir geçmiş verilemiyor.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite'ın Avrupa fiyatı sızdırıldı!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, FHD+ çözünürlüğüne kurucu yanı sıra Samsung S Pen kullanımını destekleyen 10.4inçlik LCD göstermek aracılığıyla olay. Cihazın başlangıç ​​aşaması tarafında 5MP’lik selfie kamerası yanı sıra geri tarafında 8MP‘lik tuhaf bir shooter kamerası konumlandırılmış durumda. Gücünü Exynos 9811 chipsetten alacak olan Galaxy Tab S6 Lite, 4GB RAM‘e kurucu kesinlikle olacak yanı sıra bütün bütün kim bileşenler özelliklerine 7,040 mAh değerine kurucu batarya ile gel edecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Avrupa fiyatı sızdırıldı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply