Samsung Galaxy Tab S6 tanıtıldı – Hardware Plus

Samsung Galaxy Tab S6 tanıtıldı – Hardware Plus

Samsung, en uygun düzey tableti Galaxy Tab S6 modelini tanıttı. Kim varyasyon Samsung tarafındaki en acımasız premium hap olma özelliğini taşıyor.


İlginizi Çekebilir: 3 yüzleşmek birçok bin adet HONOR 9X özellikle bir günde satıldı


Android tabletlerin yüksek bir süredir yok olacağı konuşuluyor yine de Samsung kim duruma pek kulak asmıyor. Geçtiğimiz uzun yıllar Tab S4 sürüm aracılığıyla itibaren Samsung kim uzun yıllar bir rakam atlayarak Tab S6 modelini satışa sundu. Sert donanımının yakın yükseltilmiş bir S-Pen deneyimi sunan tableti dilerseniz üstüne üstlük satın alacağınız klavyeli kılıfı aracılığıyla de kullanabilirsiniz.

Yaklaşım Dinamikler neler?

Samsung eski yaratılış tabletlerinde duymuş olduğu şikayetleri faktör alarak kim modelinde ile çevrili ölçüde işlemci çipi yerine Qualcomm’un en acımasız işlemcilerinden olan Snapdragon 855’den gücünü alıyor. 6/8 GB Ram seçenekleri ve ayrıca 128/256 GB depolamak seçenekleri aracılığıyla itibaren varyasyon dilerseniz MicroSD hafıza kartı yuvasıyla 2TB’a {kadar} alanını genişletmeye olanak sağlıyor.

Galaxy Tab S6 16/10 oranında 2560×1600 çözünürlüğünde 10.5 inçlik bir OLED tahta aracılığıyla birbirleriyle olay. Ekranın aşağıda başparmak izi tarayıcısı keşfedildi varyasyon bununla birbirleriyle yüzleşmek itiraz sistemini de içine bulunduruyor.

Tabletin geri tarafında 2 elektronik kamera tesis alıyor. Samsung tabletler ileri işlevsiz kameralar yerine {artık} kaliteli resim çekimi yapabileceğini kelimeler ediyor. Arka uç tarafında tesis banliyö bölgesi 13 + 5 MP kamerasının ikincisi 123 ölçüde önemli açılı yakalama yapabiliyor. Kamerada resim desteği de erişilebilir. Başlangıç ​​aşaması tarafında ise 8 MP değerinde bir elektronik kamera görmekteyiz.

İçerisinde 7040 mAh bataryaya kurucu olan varyasyon hemen ima etmek desteğine de kurucu. Yenilenmiş S-Pen aracılığıyla itibaren varyasyon Galaxy Note 9’da gördüğümüz tercih Bluetooth aracılığıyla belirlemek edilebilen bir yapıya kurucu. İçerisinde 0.35 mAh bataryası olan işaretleyici geri taraftaki manyetik yuvanın içerisinde 10 dakikada açıkça şarja kurucu olabiliyor. Sıradışı şarjla bir günlük kayıt kullanımı karşılayabilen işaretleyici şu anda zaman içerisinde kapsamlı bir kısımda tabletin geri tarafındaki yerini koruyacak.

Samsung, sayısız Galaxy Tab S4 sahibinin klavyeyi satın aldığını, kim yüzden Tab S6’nın kasasını dönüştürmek için dönem harcadığını söyledi. Hap ileri DeX modunu vardiya için bir S-Pen raf ve ayrıca değiştirilebilir bir stant tesis alıyor.

Galaxy Tab S6 Fiyatı

Galaxy Tab S6 23 Ağustosta başlangıç ​​aşaması satın alma almaya başlayacak. 6 GB Ram 128 GB depolamak alanına kurucu olan varyasyon 649 Para oran aracılığıyla satışa çıkacak. 6 Eylülde ise resmi olarak piyasaya sürülmüş kesinlikle olacak. 22 Eylülden daha önce satın banliyö bölgesi herhangi bir birey klavyeli kılıfı %50 fiyat indirimi aracılığıyla kurucu kesinlikle olacak. 180 dolara satılan kim etkinlik fiyat indirimi aracılığıyla birbirleriyle 90 dolara düşmüş kesinlikle olacak. LTE sürüm de çıkacak olan modelin fiyatı ancak kendinden emin olmasa da şuanki fiyattan daha ziyade çok daha fazlası olacağını söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Tab S6 tanıtıldı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply