Samsung Galaxy Tab S7+, Geekbench’te görüntülendi!

Samsung Galaxy Tab S7+, Geekbench’te algılanan!

Yerel zamanda tanıtılacak olan Samsung Galaxy Tab S7 serisi, toparla farklı zaman sağa şaşırtıcı bir şekilde sayıda sızıntıyla geliştirme gündemine gelmişti. Kim sızıntılar tabletin önemli özelliklerini ve ayrıca tasarımını ortaya çıkarmıştı. Hemen şimdi ise en toparla raporlara bağlı olarak Galaxy Tab S7+, Geekbench’te algılanan.


İlginizi çekebilir: OnePlus 8T, 65W anında suçlamak aracılığıyla gelebilir!


Samsung Galaxy Tab S7+ çevresinde hangi bilgiler ortaya sonuç?

Galaxy Tab S7+, Geekbench‘te ortaya çıkan verilere bağlı olarak Snapdragon 865 yonga seti aracılığıyla servet. Cihazın sürüm numarası SM-T976B olarak algılanan. Bunlara ek olarak tabletin 6 GB RAM‘i bulunacak. Kim da Apple‘ın son zamanlarda yaratılış iPad Pro‘su aracılığıyla benzer değere kurucu olacağını gösteriyor. Ortaya çıkan toparla raporlara bağlı olarak Samsung, Tab S7 serisini 11 inç ve ayrıca 12.4 inç aslında olmak üzere Bir çift benzersiz sürüm olarak planlıyor. Bunlara ek olarak kim Bir çift modelde Wi-Fi ve ayrıca Wi-Fi+Cellular aslında olmak üzere ikiye ayrılacak. Bunların haricinde cihazın 120 Hz gözünde canlandırmak tazeleme hızına kurucu olacağı doğru de bazı raporlar ortaya sonuç.

Galaxy Tab S7+ hakkındaki kim raporlar doğruysa son zamanlarda tabletler hem akıcılık hem de pürüssüzlük açısından birkaç rakibini geride bırakacak. Geekbench raporlarını bilgili incelediğimizde Android 10 aracılığıyla analiz yapacağını görüyoruz. Ekipman, tekli çekirdekte “4277”, birkaç çekirdekte ise “13286” kredi notu alıyor. Cihazın Snapdragon 865 yonga setini kullanması ise 5G desteği aracılığıyla geleceği anlamına olay. Galaxy Tab S7+, Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi aracılığıyla hep birlikte tanıtılabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy Tab S7+, Geekbench’te görüntülendi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply