Samsung Note serisinin en yeni üyesi Note 8 ilk güncellemesini aldı.

Samsung Note serisinin en yeni üyesi Note 8 ilk güncellemesini aldı.

Samsung Note serisinin en yeni üyesi Note8, ilk güncellemesini sonuçta aldı. 840 MB boyutundaki yeni geliştirmek aracılığıyla Kasım koruma yaması, etkinlik iyileştirmeleri ve ayrıca sayısız yanlışlık iyileştirmeleri yapıldı.(*8*)

İki ay {kadar} daha önce piyasaya çıkan ve ayrıca Samsung Note serisi’nin amiral gemisi tasarım Note 8 ilk güncellemesine kavuştu. N950FXXU1BQK6 tesisler numaralı ve ayrıca 840MB boyutundaki geliştirmek içerisinde onlarca geliştirmek ve ayrıca yer içermekte. Büyük ölçüde Kasım ayı Android koruma yamasını ilgili geliştirmek hepsi birden çeşitle açıkları kapatırken KRACK Wi-Fi ve ayrıca BlueBorne seç açıkları da kapatmakta.

eğitmek aracılığıyla Wi-Fi yetenekleri’nin ve ayrıca program, monitör, müze ve ayrıca gürültü arka plan uygulamalarında etkinlik iyileştirmeleri uygulandı. Samsung’un masaüstü deneyimini avuçlara getiren Dex istasyonun da karşılaşılan bir yanlışlık da sabit.

İlk olarak Tayvan’da dağıtıma başlanan geliştirmek için cihazınızda Ayarlar > Yazılım programı eğitmek > Güncellemeleri hızlı kılavuz İndir seçenekleriyle geliştirmek kontrolü yapıp cihazınızı güncelleyebilirsiniz. Unutmadan, 840MB hayli önemli bir ölçüm bu nedenle güncellemeyi Wi-Fi üzerinden indirmeyi unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Note serisinin en yeni üyesi Note 8 ilk güncellemesini aldı.

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply