Samsung, Snapdragon 750 üretimi için Qualcomm ile anlaştı

Samsung, Snapdragon 750 üretimi için Qualcomm ile anlaştı

TSMC ile cep telefonu işlemci çipi yanı sıra yonga setleri pazarında kıyasıya anlaşma eden Samsung, taze anlaşmalar yapmaya tempo kesmeden işlem. Tedarikçi Sonuçta 5G karşılık teknolojisini barındıracak olan Snapdragon 750 yonga seti üretimi için Qualcomm ile anlaştı.


İlginizi çekebilir: Snapdragon 875, 1 Çeşit’ta tanıtılabilir!


Apple vasıtasıyla gelişme anlaşmalarıyla gergin umduğunu bulamayan Samsung, pazardaki çeşitli diğer müşterilerle anlaşmalar gerçekleştirmeye işlem. Yonga yaratıcı de olan şirketin Sonuçta, Qualcomm’la anlaştığı belirtiliyor. SamMobile vasıtasıyla yapılan habere bağlı olarak, Snapdragon ailesinin taze üyesi 750 sürüm, Samsung’un gelişme bandından çıkacak. Ile çevrili kısım cihazlarda göreceğimiz 750 yongası, 5G karşılık teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

Snapdragon 750, 8nm FinFET gelişme sürecinden çıkacak

Kim yılın sonlarına düzgün piyasada yerini alacak olan A42 5G yanı sıra Xiaomi Mi 10 Lite modellerinde göreceğimiz işlemciler, Samsung Foundry’nin 8nm FinFET gelişme sürecinden çıkacak. İki sağlayıcı arasındaki gelişme anlaşmasının maliyeti çevresinde ise raporlarda her türlü bir istatistik bulunmuyor.

Samsung, ücret yanı sıra gelişme kabiliyeti nedeniyle gerçekten istiyorum ediliyor

Qualcomm ile 750 yonga seti haricinde 5nm mimarili 875 yonga seti üretimi için anlaşan Samsung, IBM’in istatistik merkezlerinde kullanacağı 7nm mimarili POWER10 yongalarını da üretecek. Nvidia’nın 3080 resim kartları için 8nm mimarili işlemcileri de üretecek olan sağlayıcı, fiyatlandırması yanı sıra becerileri nedeniyle inanılmaz şekilde fazla gerçekten istiyorum ediliyor.

Samsung, Snapdragon 750 yonga seti üretimi için Qualcomm ile anlaştı

Patates cipsi üretimi bölüm, araştırma-geliştirme yanı sıra taze gelişme cihazları için 8.6 milyar $ harcayan Güneye doğru Koreli sağlayıcı, bölüm lideri TSMC ile arasındaki farkı hızlı kapatıyor. Samsung, TrendForce’un yayımladığı 2020 yılı 3 üncü dördüncü yonga seti üretimi verilerine bağlı olarak komisyon 17.4 sanayi payına kurucu. Şirketin ilerleyen süreçte ekstra işbirliğiyle karşımıza çıkması kuvvetle muhtemelen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, Snapdragon 750 üretimi için Qualcomm ile anlaştı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply