Samsung, Yeni Yıla Galaxy A72 Güncellemesi İle Başladı!

Samsung, Yeni Yıla Galaxy A72 Güncellemesi İle Başladı!

Android üreticileri ile çevrili geliştirmek konusunda bir karıştır olduğu söylenebilir. Verdiği geliştirmek sözleri aracılığıyla kim yarışta öne çıkan markalardan bir kişi de Samsung. Galaxy A72 ve ayrıca Galaxy A52 iyilik arasında büyüklük cihazlarına 3 uzun yıllar geliştirmek desteği sözü veren Samsung, 2022 yılına A72 modeline çünkü Android 12 tabanlı OneUI 4.0 güncellemesi aracılığıyla girdi.

Rusya’da dağıtıma başlanan geliştirmek aracılığıyla, başlangıçta defa Samsung’un arasında büyüklük bir cihazında Android 12 tabanlı OneUI 4.0 sürümünü göreceğiz. Kim bina aracılığıyla beraber Galaxy A52 kullanıcılarının da beklentilerinin çatı yaptığını söylemek uygulanabilir.

Bütün bütün Uluslararası Yerel alan Zamanda Güncellemeye Kavuşabilir!

Güncellemenin başlangıç ​​ noktası Rusya olsa da, PhoneArena’nın verdiği bilgilere bağlı olarak geliştirmek Yerel alan zamanda bütün bütün Uluslararası’da elde edilebilir gidiyor.

Samsung’un Galaxy S10 ve ayrıca Note 10 iyilik amiral gemisi düzeyindeki cihazlarla aynı zamanda A72 modeline de geliştirmek vermesi, birkaç kullanıcının beğenisini topladı. Zira Snapdragon 720G işlemcisi Samsung’un geçmiş cihazlarında görmediğimiz bir işlemci çipi ve ayrıca yazılımın optimizasyon sürecinin de Samsung için bir başlangıçta olması nedeniyle yüksek süreceği düşünülüyordu.

Samsung Galaxy A72

Bunu söyledikten sonra korkulan olmadı ve ayrıca Samsung, geliştirmek takvimine bağlı olarak 2022 yılının Şubat ayında gelmesi amaçlanan güncellemeyi erkenden kullanıcılara sundu. Kim hamlenin, geliştirmek konusunda Samsung’un elini daha da güçlendireceğini söylemek uygulanabilir.

Şimdilik bireysel geribildirimlerinin azlığı nedeniyle güncellemenin muazzam bir yanlışlık içerip içermediği tanımlanamayan. Eğer taze itibaren modeli, Galaxy Z Flip 3 ya da Z Fold 3’te olduğu iyilik muazzam hatalar içermiyorsa, sürümün medeniyet genelinde bütün bütün bölgelerde yayınlanmasının çok Yerel alan olduğu söylenebilir.

Galaxy A52 İçin Gündem Ne?

Samsung Galaxy A52’nin, abisi olan A72 aracılığıyla çok karşılaştırılabilir özelliklere kurucu olması, eğer A72 için her neyse tam olarak giderse, güncellemenin Yerel alan zamanda A52’ye de gelebileceğine ipucu ediyor.

Önemli ölçüde ülkemiz iyilik pazarlarda, Samsung deneyimini ideal fiyata acı isteyen kullanıcılar vasıtasıyla çokça gerçekten istiyorum edilen A52 ve ayrıca A72 modelleri uzun dönüşüm rakamlarına ulaşmış durumda. Kim durumun bilinçli olan firmanın kim modellere kişiselleştirilmiş bir ilgiyle yaklaştığını söyleyebiliriz.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Samsung’un geliştirmek politikasını destekliyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi bağlı kalarak etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir: SAMSUNG GALAXY A72 | Söylendiği {kadar} gerçekten iyi (PL) mi?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, Yeni Yıla Galaxy A72 Güncellemesi İle Başladı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply