Samsung’un Frame TV Modelleri 2000$’dan Satışa Çıkacak

Samsung’un Frame TV Modelleri 2000$’dan Satışa Çıkacak

Samsung kim sene başında düzenlenen Consumer Electronics Show etkinliğinde son zamanlarda TELEVİZYON serisi olan Frame TV modellerini tanıtmıştı.

Samsung son zamanlarda Frame TV modelleri TELEVİZYON şaşırtıcı bir şekilde birer güzel sanatlar eserine benzer olmak. Merakla demek Frame TV modelleri bir noktada satışa sonuç. 55 inç büyüklüğündeki TELEVİZYON 1999$’dan 65 inç büyüklüğündeki TELEVİZYON ise 2799$’dan satışa çıkacak.

Başına Frame modelleri özelleştirilebilir. Sağlayıcı müşterilerin ticari altyapı rengine ve ayrıca materyal seçimine çözünürlük vermesinin önünü açıyor. Televizyonun büyüklüğüne bağlı olarak kim ekstralar 200-250$ arası değişebiliyor. Kullanıcılar aynı şekilde 37 benzersiz sanatçıdan 100 adet fotoğrafa ve ayrıca resime yaratıcı kılıf. TELEVİZYON kullanılmadığında ekranda kim görseller kuruluş alıyor aynı şekilde kullanıcılar Art Store üzerinden çok kendi istediği güzel sanatlar eserlerini de satın alabiliyor.

Sağlayıcı televizyonun özelliklerine dair kesinlikle hiçbir şey açıklamadı. Televizyonların 4K çözünürlüğe yaratıcı olup olmadığı ne olursa olsun tanımlanamayan. Sağlayıcı televizyonları 18 Haziran tarihinden gelen satmaya başlayacak ve ayrıca kapsamlı ihtimalle özelliklerini de kim tarihte açıklayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung’un Frame TV Modelleri 2000$’dan Satışa Çıkacak

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply