Smart TV ve Android TV ne demek? Ne işe yarıyor?

Smart TV ve Android TV ne varsayalım? Ne işe yarıyor?

Philips 58PUS8506 aracılığıyla Smart TV, Ihtiyatlı TV ve Android TV terimlerini açıklıyoruz. Android TV’nin sunduğu avantajları aktarıyoruz.


İlginizi çekebilir; EKRANDAN TAŞAN GÖRÜNTÜ! Ambilight, Ambisleep ve Ambi Wakeup Nedir? | Philips The One 58PUS8506


Smart TV ve Android TV ne varsayalım? Ne işe yarıyor? | Philips 58PUS8506

Philips The One 58PUS8506 çevresinde kapsamlı uzmanlık için; https://classicultimaterock.to/8506

Smart TV / Ihtiyatlı TV Nedir?

Ihtiyatlı TV veya her şey hesaba katılırsa adıyla Smart TV, hayati olarak internete bağlanarak birkaç mekanik keşfedildi televizyonlara denmektedir. Günümüzde en bilinenleri Android TV, Apple TV, WebOS ve Tizen OS iyilik çalışma sistemlerine kurucu olan araçlar kılıf.

Android TV Nedir?

Philips The One 58PUS8506’da olduğu iyilik Android TV günümüzün en genel olarak TELEVİZYON çalışma sistemi olarak uyarı çekiyor. Philips hariç Sony, TCL, Grundig, Vestel iyilik markalarda da kim çalışma sistemi kuruluş almaktadır. Hayati bazda telefonlarda bildiğimiz Android sisteminin önemli gözünde canlandırmak TV’lere uyarlanmış hali olarak düşünülebilir. Google Play Store erişimi de olan Android TV’lerde Netflix, Prime Video klip, YouTube, Apple TV, Twitch, Spotify iyilik uygulamalara erişebilir, APK kurulumu da yapabilirsiniz.

Aynı anda Chromecast özelliği de sunan kim çalışma sisteminde mantıklı telefon ve tabletinizden görüntü aktarımı yapabilir, kumanda olarak da kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Smart TV ve Android TV ne demek? Ne işe yarıyor?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply