Sony Xperia 1 II için Android 11 kararlı haliyle yayınlandı

Sony Xperia 1 II için Android 11 kararlı haliyle yayınlandı

Sony Xperia 1 II kullanıcıları bu akşam itibariyle Android 11 güncellemesini kararlı haliyle almaya başlayacaklar. Sony’nin önemli ölçüde dağıtımına başladığı yükseltme, Xperia 1 II’yi Android 11’in yenilikleriyle donatıyor kesinlikle olacak.


İlginizi çekebilir: Android 11, Samsung Galaxy Note 20 serisine olay


Sony Xperia 1 II, Android 11 güncellemesine kavuştu

Android 11 güncellemesini alacak iyi bir fikir telefonlar listesine, bu akşam itibariyle bir taze makine daha Anonim. Eskiden incelemesini de gerçekleştirdiğimiz Xperia 1 II, bugünden gelen Android 11 güncellemesini kararlı haliyle almaya başladı. Kademeli bir biçimde dağıtılacak olan güncellemeyi aslen yerleşim bölgesi kutsanmış kişilerden bir kişi gel olabilirsiniz, sonuç olarak güncellemelerinizi dikte etmeyi unutmayın.

XDA Developers ekibinin belirttiğine bağlı olarak Sony, Xperia 1 II iyi bir fikir telefonu için Android 11 güncellemesinin dağıtımına aslen olarak Tayvan’dan başladı. Boyutunun 933,9 MB olduğu belirtilen 58.1.A.0.921 tesisler numarasına kurucu yükseltme, Xperia 1 II’ye tartışma balonları, yerleşik bir göstermek kaydedici, elektrik gücü menüsüne eklenen iyi bir fikir kontroller yanı sıra yeni kişisel gizlilik ayarları aslında olmak üzere birbirinden uyarıcı özellikler getiriyor.

Sony bunlara ek olarak Android 11’le hep birlikte, kullanıcıların telefonlarının optimum suçlamak oranını %80 ya da %90 aracılığıyla sınırlamalarını uygulanabilir hale getiren BatteryCare özelliğini de kullanıma sundu. Bununla hep birlikte de Sony, Cinema Pro uygulamasına 4K HDR formatında 120 FPS son derece yakalama moduyla geçmiş alabilme özelliği ekledi.

Android 11 güncellemesiyle Xperia 1 II kullanıcılarına sunulan yenilikler

  1. Sony Xperia 1 II {artık} Cinema Pro uygulamasıyla 4K HDR formatında 120 FPS son derece yakalama videolar çekebilecek.
  2. Photo Pro uygulamasına, tipik olarak kullandığınız seçenekleri kaydedebileceğiniz bir MR yöntem Anonim.
  3. 5G kullanıcıları için, Çift SIM modunda iken bekleme desteği.
  4. BatteryCare aracılığıyla optimum batarya oranını %80 ya da %90 olarak ayarlayabilme imkanı Anonim.
  5. Mesaj çubuğuna yerleşik bir göstermek kaydedici Anonim.
  6. Xperia 1 II kullanıcıları için yeni duvar yüzeyi kağıtları Anonim.
  7. Enerji menüsüne, iyi bir fikir düz ekosistemini dikte etmek için birtakım özellikler Anonim.
  8. Wi-Fi yanı sıra hotspot {artık} hepsi birden açılabilecek. Böylece birisi açıkken çeşitli diğer mutlaka kapanmayacak.

Hatırlayacak olursanız Sony, kasım ayında yayınladığı bir geçit haritasında Xperia 1 II için Android 11 güncellemesini açıkça da içine bulunduğumuz ay (çeşitler) piyasaya süreceğini söylemişti. Böylece pratikte bakarsanız Sony, bu akşam yaptığı hamleyle hep birlikte sözünün eri olduğunu gerçekte kanıtlamış oldu.

Sony eğer kim huyundan vazgeçmez yanı sıra işleri planladığı iyilik giderse, Şubat 2021′den gelen Xperia 1 yanı sıra Xperia 5 için; Aralık 2021′in sonlarına düzgün da Xperia 5 II yanı sıra Xperia 10 II için Android 11 güncellemesinin kullanıma sunulduğuna şahit olacağız. Android One kapsamında aslen Android güncellemesini vereceğini şarj etmek edip de kullanıcılarını görselleştirmek kırıklığına uğratan firmaların olduğu şu günlerde, Sony’nin kim tarz tutumlarını görmek dürüst sevindirici bir bina.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 1 II için Android 11 kararlı haliyle yayınlandı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply