Sony Xperia 1 III teknik özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Sony Xperia 1 III teknik özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Japon hizmet sağlayıcı vasıtasıyla önümüzdeki yılın amiral gemisi olarak tanıtılacak olan varyasyon Sony Xperia 1 III çeşitli teknik özelliği ve fiyatıyla sızdırıldı. Twitter’da yaptığı çeşitli sızıntı paylaşımıyla tavsiye çeken Anthony’nin paylaştığı bilgilere göre ekipman 4K OLED HDR ekrana, Snapdragon 888’e ve 1,199 dolarlık fiyata yaratıcı gidiyor.


İlginizi çekebilir: Sony PlayStation oyunlarından 7 çeşitler ve 3 parmak şıklatmak yapmayı planlıyor!


Sony Xperia 1 III de Snapdragon 888’e yaratıcı gidiyor!

Snapdragon 888 önümüzdeki yıla izlenim vuracak işlemcilerden bir kişi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Xiaomi, Realme ve Vivo vasıtasıyla özel telefonlarda kullanılacağı sızdırılan işlemci çipi sonuçta Samsung Galaxy S21 aracılığıyla Geekbench’te görülmüştü. Bugünkü sızıntıyla beraber Sony Xperia 1 III modelinde de bulunacağı bildirilen işlemciyi 8 GB RAM ve 256 depolama alanı alanı destekleyecek.

(*1*)

6.5 inçlik 4K OLED HDR ekrana da yaratıcı gidiyor olan mevcut kim göster şu anki Xperia 1 II’ye bağlı olarak %15 hatta daha fazla ışıltı sunacak. Xperia telefonlardan yıllardır alışık olduğumuz saç tuşunda başparmak izi ve suya e karşı güç özellikleri de sunulmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. 1,199 dolarlık fiyatla satışa sunulacağı düşünülen telefon ileri Sony yüksek süredir çalışmakta. Ayrıca eylül ayında Sony’nin kim telefonu 2021’in aslen aylarında tanıtacağı sihirbaz söylentilere sorun olmuştu. Yine de kim utanç şimdilik gerçekleşeceğe benzemiyor. Yine de şunu da bildirmekte teşvik sahip olmak ki kim bilgiler de her türlü bir kesinliğe yaratıcı kesinlikle değil. Şirketler düzenli olarak toparla an değişikliği yapmaya meyilli olabiliyor veya sık sızıntı kaynakları uygunsuz deneyim verebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Sony Xperia 1 III teknik özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply