Sony, Xperia 1 II’nin kamera özelliklerini gösteren bir video yayınladı!

Sony, Xperia 1 II’nin kamera özelliklerini gösteren bir video yayınladı!

Sony Xperia‘nın Youtube kanalında, yetenekli profesyonel fotoğrafçı Nick Didlick‘in Xperia 1 II yanı sıra kamerası kabaca konuştuğu bir video yayınlandı. Nick Didlick‘in resim muhabirliği yanı sıra sağlık ve zindelik fotoğrafçılığı kabaca 40 her yıl tecrübesi bulunuyor. Videoda öncelikle Xperia 1 II’nin kamera özelliklerinden bahsediyor.


İlginizi çekebilir: Redmi Note 10, Dimensity 820 aracılığıyla gelebilir!


Nick Didlick, Sony Xperia 1 II kamerası kabaca neler söyledi?

Didlick, genellikle Sony Alpha 9 serisi kameralar aracılığıyla yakalama yaptığını yanı sıra Xperia 1 II‘de kim kameralara eşdeğer bir uzmanlık yaşattığını söylüyor. Photography Pro uygulaması aracılığıyla ISO, deklanşör hızı yanı sıra beyaz renkli dengesinin kontrolü sağlandığından bahsediyor. Kim telefon Zeiss lensleri kullanan aslen telefon olacağı için çok istekli bir bekleyiş sahip olmak. Cihazın kamerası 20 fps’ye {kadar} uzmanlaşmak takibi aracılığıyla sık sık çekime izin ver veriyor. Sony, kameranın onarım konusunda ise benzer şekilde bir toplum gözü iyilik çalıştığını belirtiyor. Benzer şekilde Sony, Xperia telefonlarına yerleştirdiği özelleştirilmiş deklanşör düğmesini kim telefonunda da bulunduracak.

Didlick, telefonun ekranını fotoğrafları önizlemek için kullandığını yanı sıra çok müteşekkir olduğunu belirtti. Sony Xperia 1 II, 6.5 inçlik 4K çözünürlüklü OLED bir tahta kullanacak. Ekranın en boy oranı ise 21:9 kesinlikle olacak. Xperia 1 II‘nin geçtiğimiz günler azaltılmış aydınlatma fotoğrafları sızdırılmıştı. Olağan ışıkta sadece nasıl fotoğraflar çektiğini ise ancak bilmiyoruz. Telefonun 12 MP çözünürlüklü f/1.7 diyafram değerine yaratıcı önemli kamerası bulunuyor. Çeşitli diğer kameralarına baktığımızda ise 12 MP çözünürlüklü ultra büyük açılı kamera, 12 MP çözünürlüklü telefoto kamera yanı sıra ToF sensörü bulunduğunu görüyoruz.

(*1*)

Xperia 1 II‘nin kim ayın başlarında Tayvan‘da piyasaya sürülmesini bekliyorduk fakat özel Xperia 10 II piyasaya sürüldü. Karşılıklı kim videonun ardından en kısa süreli sürede cihazın piyasaya çıkacağını spekülasyon ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Xperia 1 II’nin kamera özelliklerini gösteren bir video yayınladı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply