Sony Xperia 1 ilk bakış | 21:9 HDR destekli 4K OLED ekran!

Sony Xperia 1 ilk bakış | 21:9 HDR destekli 4K OLED göstermek!

Cep telefonu Toplum Kongresinde gerçekleşen Sony lansmanından daha sonra Xperia 1’in ilk bakış videosu aracılığıyla karşınızdayız.


İlginizi çekebilir: Sony Xperia 10 Plus ilk bakış!


Sony Xperia 1 ilk bakış | 21:9 HDR destekli 4K OLED göstermek!

Sony Xperia 1 yönler

Sony Xperia 1 pek alışık olmadığımız geliştirmek çizgilerini barındırırken, köşeli yapısına çeşitli diğer modeller seç işlem. Cihazın en uygun kısmında cesur bir yapı bulunduğu için en uygun kısma çentik yerleştirilmemiş. Başparmak izi sensörü kenar tarafta olan üreticisi, CinemaWide adı bunu göz önünde bulundurarak 6.5 inç 4K HDR OLED bir ekrana yaratıcı. Kim ekranın en boy oranı 21:9 ebatlarında bulunurken, kim sayede üreticisi 4K HDR videolar çekebiliyor.

(*1*)

Sony Xperia 1 gücünü Qualcomm’un üretmiş olduğu en son zamanlarda işlemci çipi olan ve ayrıca 7 nm yaratma sürecinden başarıyla geçti Snapdragon 855’ten alıyor. 6 GB RAM’e yaratıcı olan cihazın depolamak kısmında ise Bir çift türünün tek örneği seçeneği bulunuyor. Kim seçenekler 64 GB ve ayrıca 128 GB olarak karşımıza çıkarken, telefonun microSD desteği olduğunu da söyleyelim.

Sony Xperia 1’in arka uç tarafında üçlü elektronik kamera dizilimi merkez alırken, kim kameraların onlar optik imaj sabitleyici özelliğe yaratıcı. Aynı anda onlar 12 MP çözünürlüğe yaratıcı olurken, ortak, büyük bakış açısı ve ayrıca telefoto yönler için kullanılıyorlar. Şiddetli elektronik kamera 1/2,6 inç sensöre yaratıcı olurken, diyafram aralığı ise f/1,6 olarak öyle gibi görünmek. Cihazın başlangıç ​​aşaması tarafında ise 8 MP bir selfie kamerası kullanılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 1 ilk bakış | 21:9 HDR destekli 4K OLED ekran!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply