Sony Xperia 10 II Birleşik Krallık fiyatı belli oldu – Hardware Plus

Sony Xperia 10 II Birleşik Krallık fiyatı belli oldu – Hardware Plus

Şubat ayında Sony vasıtasıyla tanıtılan ve ayrıca ile çevrili kurs bir üreticisi olarak konumlanmış olan Xperia 10 II modelinin, Birleşik Krallık fiyatı yasal olarak açıklandı ve ayrıca üreticisi yüz satışa sunuldu. Xperia 10 II, 15 Haziran’da kullanıcılara ulaşmaya başlayacak.


İlginizi çekebilir: Sony Xperia 1 II, Zeiss işbirliğiyle tanıtıldı!


Sony Xperia 10 II modelinin Birleşik Krallık’taki fiyatı ne {kadar}?

Eskiden, Uluslararası pazarında 370 Euro civarında bir fiyata yaratıcı olması planlanan cihazın fiyatı verimli netleşmemişti. Birleşik Krallık için ise; temsilci faktör geldi. Cihazın fiyatı Uluslararası’da planlanan fiyata Yerel alan tutularak 320 ingilizce Sterlini olarak belirlendi. 15 Haziran’da satışa sunulacak üreticisi için; İngiltere’de yüz siparişler şimdiden açıldı. Satın alma veren kullanıcılar ise Bir çift aydan fazla bir zaman dilimi sırasında niyet etmek zorunda kalacak. Kim yüz dönüştürme hamlesi aracılığıyla, Sony’nin yine fantastik stratejiler av olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlarsanız, geçtiğimiz yıllarda ülkemizden de çekilen Sony markası, ideal olarak bir moda trendi yaşlı, fantastik günlerine yeniden inşa döner ve ayrıca ülkemizde de Sony cihazları yeniden inşa görmeye başlarız.

Sony Xperia 10 II ii

(*10*)Cihazın mekanik neler?

Sony Xperia 10 II, IP65/IP68 suya ve ayrıca toza e karşı güç sertifikasına yaratıcı, 3 kameralı geri video kamera modülü ve ayrıca OLED göstermek tahta aracılığıyla bizleri karşılıyor. 6 inç’lik OLED göstermek’da Full HD+ uzlaşma anlaşması desteği sunulacak. Bunlara ek olarak, 21:9 göstermek formatı da kim panelde kuruluş etmiş durumda. Sony’nin Yerel alan zamanda çıkardığı cihazlarda 21:9 göstermek formatının kullanılmaya başlandığını da görmüştük. Snapdragon 665 yonga setinin kombine edileceği Xperia 10 II’de 4 GB RAM ve ayrıca arttırılabilir yapıda 128 GB depolamak desteği bulunacak. Bunlara ek olarak Sony, bataryadan yakınan kullanıcıları da dinlemiş gidiyor ki; 2780 mAh batarya kapasitesi kim cihazda 3500 mAh’e çıkarılmış. Şunu da belirtmeden geçmeyelim ki cihazda anında suçlama desteği kuruluş almayacak.

Siz üreticisi aracılığıyla sinir ne düşünüyorsunuz; yerine getirmek yorumlarda belirtin. Ve ayrıca sonuçlandırmak bir öneri; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın!

Xperia 10 II Birleşik Krallık

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 10 II Birleşik Krallık fiyatı belli oldu – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply