Sony Xperia 10 III’ün Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Sony Xperia 10 III’ün Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Sony’nin son zamanlarda arasında sektör sürüm Sony Xperia 10 III yaklaşık son zamanlarda sızıntılar geldi. Xperia 10 III‘ün tasarımı ve mekanik sızdırıldı.

Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkardığı modeller aracılığıyla maliyet/etkinlik anlamında sonuç uyandıran Sony, şu anda daha onayla planda olmasına bile son zamanlarda modeller üretmekten vazgeçmiyor. Son zamanlarda modelleri aracılığıyla karşımıza çıkmaya ısrar eden Sony’nin son zamanlarda sürüm Xperia 10 III yaklaşık son zamanlarda bilgiler geldi ne olursa olsun.

2021’de 3 üncü üretim ihtiyatlı telefonlarını tanıtacak olan Sony, yine kim modellerin ile çevrili olan Xperia 10 III hakkındaki bilgileri anonim tutamadı. Geçtiğimiz uzun yıllar ortaya çıkan Xperia 10 II‘den türünün tek örneği özellikler sunan Xperia 10 III, tasarlamak anlamına çokta kontrast taşımıyor.


İlginizi Çekebilir: RedmiBook Pro, K40 Serisi aracılığıyla beraber tanıtılabilir!


Sony Xperia 10 III’ün tasarımı ve mekanik!

Sony Xperia 10 III modelinin tasarımına baktığımızda başlangıç ​​aşaması kısımda düzenli dikdörtgen bir göstermek görüyoruz. Ekranda her türlü bir delikli tasarlamak ya da düşüş çentik kolay erişilebilir kesinlikle değil. Bu arada ekranda bir tuş da göremiyoruz. Geri kısma geçtiğimizde ise Xperia 10 III, yaşlı Xperia tasarımını andıran bir tasarlamak aracılığıyla olay.

Birdenbire sol zirve kısımda LED flaşı konumlandıran Sony Xperia 10 III, kim flaşın hızlı bir şekilde aşağıda üçlü video kamera grubuna kuruluş veriyor. Kim video kamera grubunun 12MP önemli + 8MP ultra önemli bakış açısı + 8MP telefoto kameralardan oluştuğu biliniyor. Yine geri kısımda bir Sony, bir de Xperia logosu kuruluş alıyor.

Xperia 10 III‘ün tanınan çeşitli diğer özelliklerine baktığımızda ise kim cihazın 154.4 x 68.4 x 8.3 mm boyutlarında olduğu söyleniliyor. Kim değerlere baktığımızda makine bir geçmiş modelden daha kısa süreli ve ince yine de 0.1 mm daha güçlü.

Sony Xperia 10 III

Başlangıç ​​aşaması kısmında 6 inç büyüklüğünde bir göstermek taşıyan, başparmak izi sensörünü kenar kısmındaki elektrik enerjisi düğmesinde taşıyor. Performansını Snapdragon 690‘dan banliyö Xperia 10 III, kim sayede 5G desteğine de kurucu gidiyor. Aynı anda makine ileri 3.5mm‘lik kulaklık girişini de taşıyacak.

Sony‘nin son zamanlarda sürüm Xperia 10 III yaklaşık bilinenler kim şekildeydi. Sizce Sony kim sürüm için ne {kadar} maliyet belirleyecek? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Seçtiğimiz ihtiyatlı telefon modellerine Hepsiburada üzerinden git için tıklayınız!

Seçtiğimiz ihtiyatlı telefon modellerine Trendyol üzerinden git için tıklayınız!

(*10*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 10 III’ün Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply