Sony Xperia 10 Plus ilk bakış! – Hardware Plus

Sony Xperia 10 Plus ilk bir bakış! – Hardware Plus

Cep telefonu Insanlar Kongresinde gerçekleşen Sony lansmanından sonradan Xperia 10 Plus modelinin ilk bakışı aracılığıyla karşınızdayız.


İlginizi çekebilir: Huawei Mate X ilk bir bakış!(VİDEO)


Sony Xperia 10 Plus ilk bir bakış!

(*10*)

Sony Xperia 10 Plus özelikleri

Sony, Cep telefonu Insanlar Kongresi’nde amiral gemisi Xperia 1’e ayrıca 3 taze varyasyon daha tanıttı. Kim telefonlar Xperia 10, Xperia 10 Plus ve ayrıca Xperia L3.

Sony Xperia 10 cesur en uygun çerçeveleri nedeniyle çentik yapısı bulunmazken, çeşitli diğer cihazlardan değişik olarak 21:9 gözünde canlandırmak en boy oranı aracılığıyla daha yüksek bir bakış açısı sunuyor. 6.5 inç Full HD+ ekranla karşımıza çıkan üreticisi, Qualcomm’un üretmiş olduğu Snapdragon 636’dan gücünü alıyor. Xperia 10 Plus 4 GB RAM’e sahipken, 64 GB depolamak alanı aracılığıyla karşımıza çıkıyor. Başparmak izi sensörü kenar tarafta bulundu üreticisi, kenarlarında son derece sağlıklı çerçeveye yaratıcı.

Android Pie sürümü piyasaya sürülecek olan cihazda, 12 MP ve ayrıca 8 MP geri video kamera çifti bulunurken, başlangıç ​​aşaması tarafta 8 MP çözünürlüğünde bir video kamera olarak kullanılmak için üretildi. Başla fiyatı 430 para olarak iddialı telefon, 3000 mAh’lik batarya kapasitesine yaratıcı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 10 Plus ilk bakış! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply