Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus geliyor – Hardware Plus

Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus geliyor – Hardware Plus

Sony Fırın ayında CES 2019 etkinliğinde Xperia XA3 ve Xperia XA3 Ultra pratik telefonlarını duyurması bekleniyordu. Bunu söyledikten sonra Japon devi 25 Şubat’ta MWC’de bir performans yaparak kim telefonları tanıtması bekleniyor.


İlginizi çekebilir: Pokemon Go’ya AR Snapshot özelliği geliyor!


Xperia 10, 21:9 göstermek boyutuna yaratıcı kesinlikle olacak!

MWC 2019’da tanıtılması amaçlanan, Xperia XA3 ve Xperia XA3 Ultra modellerinin yakın Xperia 10 ve Xperia 10 Plus’ı da tanıtması bekleniyor. Düzeltmek tasarlanan kim modeller için WinFuture vasıtasıyla görseller ortaya sonuç. Yayınlanan kim görsellere bağlı olarak, Xperia 10 Plus 21:9 en boy oranına yaratıcı kesinlikle olacak.

Xperia 10 ve 10 Plus’ın sızdırılmış görüntüleri, başına Bir çift telefonun da özdeş donanıma yaratıcı olduğunu gösteriyor. Xperia 10 serisinin zirve çerçevesi inanılmaz şekilde canlı, bunu söyledikten sonra kenar çerçeveler inanılmaz şekilde yalın. Garip ayrım, Xperia 10’un Plus’tan daha çok küçük bir ekipman olması. Xperia 10 serisinin geri panelleri, üzerine koymak çift tonlu LED acil aracılığıyla yatay çift elektronik kamera kurulumuna yaratıcı. Telefonun özgürlük tarafındaki çıkıntı ise, yanda keşfedildi başparmak izi tarayıcı için yapılmıştır.

Sony Xperia 10 Plus 6,5 inçlik bir ekrana yaratıcı olurken, Xperia 10 5.9 inçlik bir ekranla karşımıza çıkıyor. Söylentilere bağlı olarak Xperia 10, Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 3.500 mAh elektrik pili ve 23 megapiksel + 8 megapiksel çift elektronik kamera seç özelliklere yaratıcı kesinlikle olacak.

Cihazların ancak bir maliyet bilgisi bulunmuyor. 25 Şubat’taki etkinlikten sonradan kesinlikle olacak.

(*10*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 10 ve Xperia 10 Plus geliyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply