Sony Xperia 2 duyurulacak! – Hardware Plus

Sony Xperia 2 duyurulacak! – Hardware Plus

Sony Xperia 2 amiral gemisi modelinin, organizasyon Cep telefonu Toplum Kongresi’ne katılmayacak olmasına bile duyurulacağını açıkladı.


İlginizi çekebilir: Sony, MWC 2020’ye katılmayacağını resmi olarak açıkladı!


Sony Xperia 2 bir kez tanıtılacak?

Bildiğimiz üzere LG, Nvidia, Ericsson tercih birkaç titan şirket 2019-nCoV salgınıyla sinir endişelerinden dolayı Cep telefonu Toplum Kongresi’ne katılmayacaklarını açıkladılar. Sony de etkinliğe katılmayacak markalar orta merkez almasına bile taşıyıcı son zamanlarda amiral gemisi sürüm olan Sony Xperia 2’yi Cep telefonu Toplum Kongresi’yle eşzamanlı olarak duyuracak.

Sony Xperia 2’yi nerede tanıtacak?

Peki Sony Cep telefonu Toplum Kongresi’ne katılmayacak olmasına bile son zamanlarda amiral gemisinin lansmanını sadece nasıl yapacak? Tedarikçi yetkililerinin açıklamasına bağlı olarak; Cep telefonu Toplum Kongresi boyunca gerçekleşecek online bir teklif aracılığıyla Sony Xperia 2’nin tanıtımı gerçekleştirilecek. Kim sürüm harika edenler güçlü yayınlanacak olan online lansmanı izleyebilirler. Kesinlikle lansmandan sonradan bizler de Sony Xperia 2’nin özelliklerini ve ayrıca fiyatını ağ sitemiz üzerinden duyuracağız.

Sony Xperia 2 kim yolculuk güvenilir olabilecek mi?

Sonuçlandırmak çeşitli yılda Sony mantıklı telefon sektöründe ülkemiz de entegre aslında olmak üzere birkaç pazardan çekildi. Kim başarısızlıkta şirketin bir türlü değişmeyen ve ayrıca güncelliğini yitirmiş icat anlayışı ve ayrıca uzun maliyet etiketlerinin önemli payı vardı. Sony Xperia 2’yle sinir söylentiler hariç elimizde net bir teknik bilgi olmamasına bile bizim beklentilerimiz tasarımın Sony Xperia 1’den inanılmaz özel olmayacağı ve ayrıca maliyet etiketinin yine sıradan amiral gemilerinden uzun olacağı doğru. Umarız Sony bizleri yanıltır ve ayrıca maliyet verimlilik oranı cazip, kaliteli araçlar üreterek mantıklı telefon sektöründeki yaşlı konumunu düzeltmek kazanır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 2 duyurulacak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply