Sony Xperia 5 II, en küçük 5G telefonu olabilir! – Hardware Plus

Sony Xperia 5 II, en küçük 5G telefonu muhtemelen! – Hardware Plus

Geçtiğimiz günlerde Sony Xperia 5 Plus isminde kapsamlı ekranlı bir telefon çıkacağı söylentisi vardı. Fakat kim söylentilerin hiçbirisi tam olarak çıkmadı. Hemen şimdi ise doğru tersi daha küçük bir Xperia 5‘den söyle ediyoruz. Kaynaklara bağlı olarak, Sony Xperia 5 II isminde 6 inçden küçük ve ayrıca 5G bağlantısı bulundu taze bir telefon kim yılın dakika yarısında karşımıza çıkacak.


İlginizi çekebilir: Huawei, P40 serisi için Qwant aracılığıyla ittifak kuracak!


Sony Xperia 5 II kabaca neler biliyoruz?

Sony Xperia 5 II, tahminen büyüklük olarak 5.6 – 5.8 inç ile çevrili kesinlikle olacak. Bunlara ek olarak kim telefon eğer söylenen boyutlarda çıkarsa, 5G’ye kurucu en küçük ihtiyatlı telefon kesinlikle olacak. Kim ihtiyatlı telefon Sony’nin ise dakika 5G destekli ihtiyatlı telefonu kesinlikle olacak. Xperia 5 II, üstün amiral gemilerinden daha azaltılmış fakat ile çevrili segmentteki telefonlardan daha uzun özelliklerde muhtemelen. 5G sayesinde ile çevrili-zirve segmentte mükemmel bir stil konumlanabilir.

Sayısız ay daha önce, dahili 5G modeme kurucu Snapdragon 765G kullanacağı spekülasyon edilen Xperia 9‘un Başlık değiştirilmiş hali Xperia 5 II muhtemelen. Xperia‘nın kim stil Çeşit 2019‘da GeekBench testinden geçmişti. Tabi bunlar özel sızıntı ve ayrıca hassas olmayan bilgilerde ortaya çıkan bilgi.

Kim taze söylentiler, cihazın yonga seti kabaca hassas bir uzmanlık vermiyor. Fakat Xperia 5 II‘nin spekülasyon edilene bağlı olarak Snapdragon 855 aracılığıyla gelmesi başarılabilir. Şu bir kez kim ekipman kabaca şaşırtıcı bir şekilde fazla sızıntı bulunmuyor fakat ileriki günlerde daha şaşırtıcı bir şekilde uzmanlık alacağımızı spekülasyon ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: (*5*)

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply