Sony Xperia 5 II için Android 11 güncellemesi yayınlandı

Sony Xperia 5 II için Android 11 güncellemesi yayınlandı

Sony, Xperia 5 II(*11*) iyi bir fikir telefonu için Android 11 güncellemesini yaklaşık haliyle OTA kanalı üzerinden dağıtmaya başladı. Sony’nin Uluslararası ve ayrıca Güneye doğru Uzak Doğu Asya’dan başlayarak kademeli bir biçimde dağıtımına başladığı yükseltme, Xperia 5 II’yi Android 11’in yenilikleriyle donatıyor.


İlginizi çekebilir: Google Mesajlar, GMS sertifikası olmayan cihazlarda çalışmayacak(*11*)


Android koşu sisteminin geliştiricisi Google, önümüzdeki ay en taze Android sürümü olan Android 12’nin başlangıçta yaratıcı önizlemesini kullanıma açacak. Böylelikle Android 12 ve ayrıca beraberinde taşıdığı yeni mekanik konuşuyor olacağız. Fakat, Android 12’nin selefi Android 11’e(*11*) güncelleneceği resmi olarak duyurulmasına ne olursa olsun halâ sırasını bekliyor çok iyi bir fikir telefon sahip olmak. Kim iyi bir fikir telefonlardan çeşitli tanesi de Japon ilerleme devi Sony’nin ticari mal gamında bulunuyor.

Hatırlatmamız gerekirse, Sony yetkililer blog sayfasında yaptığı duyuruda Xperia 1 II, Xperia 5 II, Xperia 10 II, Xperia 1 (*11*)ve ayrıca Xperia 5 (*11*)modellerine Android 11 güncellemesini vereceğini söylemişti. Geçmiş olarak da Fırın-Şubat 2021’e gösterge eden taşıyıcı, dürüst de sözünü tutmakta yaklaşık tercih görünür. Bu gece itibarıyla Sony Xperia 5 II için Android 11 güncellemesi OTA kanalı üzerinden dağıtılmaya başlandı.

Üstelik yükseltme özellikle tuhaf bir ülkeden kesinlikle değil; Uluslararası, Rusya, Güneye doğru Uzak Doğu Asya(*11*) aslında olmak üzere sayısız bölgeden indirilebiliyor. Kim bölgelerden başlayarak kademeli bir biçimde dağıtılan güncellemeyi başlangıçta yerleşim bölgesi Xperia 5 II(*11*) kullanıcılarından bir kişi gel olabilirsiniz, böylece güncellemelerinizi dikte etmeyi unutmayın. bilgi vermek size geldiyse, birdenbire Ayarlar > Program güncellemesi bölümünden dikte edebilir ve ayrıca cihazınızı en sonuçlandırmak yazılımına(*11*) yükseltebilirsiniz.

Android 11 güncellemesiyle Sony Xperia 5 II ne yeniliklere yaratıcı kesinlikle olacak?

  • Tuhaf {bir yerde} konuşmak yönetimi: (*11*)Benzersiz uygulamalarda arkadaşlarınız ve ayrıca ailenizle yapılan kapsamlı görüşmeler asma kilit ekranında gösterilebilir.
  • Söylem balonları: (*11*)Her türlü bir mesajlaşma uygulamasından (işlevin rutin vasıtasıyla desteklenmesi koşuluyla) yapılan görüşmeler {artık} ekrana sabitlenebilir, dolayısıyla tutarlı bütün göstermek içeriklerinde görülebilir ve ayrıca çeşitli yükümlülük boyunca daha da harika kullanılabilir.
  • Gözünde canlandırmak kaydı: (*11*)Ekranın çevrimiçi video biçiminde kaydedilmesi {artık} belirlemek Android 11’de desteklenmektedir ve ayrıca {artık} farklı bir rutin ile yapılması gerekmez.
  • Bütün iyi bir fikir ekipman için tuhaf bir rutin: (*11*)Evdeki ısıtma, aydınlatma armatürleri ya da koruma sistemleri tercih iyi bir fikir ekipman, elektrik enerjisi düğmesine yüksek bir basışla esasen açılan dahil etmek bir rutin ile dikte edilebilir.
  • Gürültü seçimi: (*11*)Medya oynatmayı dikte etmek {artık} daha basit. Tuhaf bir düğmeye basarak kulaklık ve ayrıca ses hoparlörü tercih bağlantılı gürültü cihazları ortasında hızlıca değiştir yapabilirsiniz.
  • Gürültü kontrolü: (*11*)ağ bağlantısı olmadan ne olursa olsun sezgisel sesli komutlar sayesinde uygulamalara çok daha hızlı ve ayrıca daha basit erişim elde edin.
  • Sony Xperia 5 II başka koruma güncelleştirmeleri: (*11*)Bir tane daha koruma ve ayrıca kişisel gizlilik güncellemeleri esasen ve ayrıca belirlemek Google Play’den Sony Xperia iyi bir fikir telefona gönderilir, dolayısıyla en sonuçlandırmak gözetim önlemleri tutarlı kurulur.
  • Uygulamalar için daha basit erişim elde edin yetkilendirmesi: (*11*)Hangi uygulamaların anonim verilere erişmesine için mümkün kılmak verildiği ve ayrıca hangileri {artık} tuhaf seferlik bir rıza kullanılarak güvenli düzenlenebiliyor. Yüksek süredir kullanılmayan uygulamalar için bütün yetkiler esasen sıfırlanır.

Bunlar da ilginizi çekebilir(*11*)

İzliyorsun: Sony Xperia 5 II için Android 11 güncellemesi yayınlandı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply