Sony Xperia 5 II modelinin DxOMark puanı belli oldu –

Sony Xperia 5 II modelinin DxOMark puanı belli oldu –

Sony Xperia 5 II modelinin merakla amaçlanan DxOMark puanı belli oldu. Sony’nin amiral gemisi Xperia 5 II, sunduğu özelliklerin yakın elektronik kamera performansı aracılığıyla de bildirmek çekiyor.

Bkz isteyebilirsiniz: Apple iPhone 12 mini modelinin DxOMark puanı belli oldu

Sony’nin taze iyi bir fikir telefonu, 6.1 inç büyüklüğünde FHD+ müzakere sunan OLED ekranla olay. Gorilla Glass 5 korumasına yaratıcı olan telefon, HDR desteğine ayrıca 240 Hz dokunun hassasiyeti sunuyor. Ekranın tazeleme oranıysa 120 Hz olarak karşımıza çıkıyor.

Video kamera konusunda; yüz kamerası 12 megapiksel olan Sony Xperia 5 II modelinin {arkasında} ise 12 Megapiksel f/1.7 kapsamlı pozisyon, 12 Megapiksel f/2.4 ultra kapsamlı pozisyon ve ayrıca 12 Megapiksel f/2.4 telefoto kameraları tesis alıyor.

DxOMark’ın kapsamlı incelemesinde Xperia 5 II tasarım; resim alanında 114, zoomda 60 ve ayrıca çevrimiçi video kısmında ise 99 derecelendirme aldı. Bununla hep birlikte taşıyıcı, söyle konusu iyi bir fikir telefonun normal skorunu 111 derecelendirme olarak belirledi.

Sony Xperia 5 II

Sony Xperia 5 II modelinin prosedür yönler

  • Göster: 6.1 inç FHD+, 120 Hz OLED
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 865
  • RAM: 8 GB
  • Depolama alanı: 128 GB ya da 256 GB
  • Yüz Video kamera: 12 MP
  • Geri Video kamera: 12 megapiksel kapsamlı (f/1.7) + 12 megapiksel ultra kapsamlı (f/2.2) + 12 megapiksel 3x telefoto (f/2.4)
  • Batarya: 4,000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10

Sony Xperia 5 II

Sony Xperia 5 II tasarım, tam olarak pozlama ve ayrıca yalın ayrıntıları mükemmel koruması aracılığıyla yaygın mükemmel etkinlik gösterdi. Bunu söyledikten sonra telefonun canlı çeşitler, beyaz renkli dengesi ve ayrıca fakir aydınlatma performansı geliştirilmesi gereken alanlar olduğunu detaylı.

Sizler için oluşturduğum; iyi bir fikir telefon, uzmanlaşmış ürünler ve ayrıca her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini değerlendirmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 5 II modelinin DxOMark puanı belli oldu –

Rehber: (*5*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply