Sony Xperia 5 Mark II özellikleri belli oldu! – Hardware Plus

Sony Xperia 5 Mark II özellikleri belli oldu! – Hardware Plus

Sonuçlandırmak dönemde verimli telefon modelleri sunmayı başaran Sony, önümüzdeki günlerde taze amiral gemisi cihazını duyurmaya organize etmek. IFA 2020 etkinliğinde yasal olarak tanıtılacak olan Sony Xperia 5 Mark II modelinin tasarımı ve ayrıca prosedür detayları belli oldu!

Kamerada istekli Sony Xperia 5 Mark II ortaya sonuç!

Pratik telefon sızıntıları aracılığıyla yıldız Evan Blass’ın paylaştığı Xperia 5 Mark II, geliştirmek tarafında önemli bir hayal gücü barındırmıyor. Markanın bulundu geliştirmek felsefesi olan yüksek ve ayrıca yalın gözünde canlandırmak korunurken, köşe çerçeveleri en aşağı seviyede tutuluyor. Bunun yakın arka uç tarafta da yükseklik derece bir hissiyat sunan eleman kalitesi kullanıldığı belirtiliyor.

Prosedür tarif tarafında ise istekli bir ekipman birlikteliği göze çarpıyor. 6.1 inç boyutunda Full HD+ OLED gözünde canlandırmak taşıdığı anahtar kelime edilen telefonun 21:9’luk gözünde canlandırmak formatı uyar çekiyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden yerleşim bölgesi Sony Xperia 5 Mark II modelinde 8 GB RAM ve ayrıca 256 GB depolamak sunulacak. Bunun hariç microSD hafıza kartı desteği de telefonun kullanıcıları aracılığıyla buluşacak.

Telefonun video kamera tarafında da markanın çeşitli diğer bir amiral gemisi tasarım olan Xperia 1 Mark II değerlendirme alınmış. Üçlü arka uç video kamera Zeiss desteği aracılığıyla oluşturulurken, algılama birimi tarafında önemli olasılıkla 12+12+12 megapiksellik bir paket anlaşma taşıyacak. Aynı şekilde telefonun özgürlük azaltmak kısmında derhal video klip ve ayrıca resim çekimi vermek için Bir çift adet deklanşör tuşu bulunuyor.

Elektrik pili kapasitesi çevresinde ancak somut yeterlilik bulunmayan telefonun selefinde kullanılmayan 3.5 mm kulaklık girişinin döneceği anahtar kelime ediliyor. Kim yönden Sony’nin müşteri isteklerini geliştirmek tarafında yüz planda tuttuğunu görüyoruz. Sonuçta Eylül ayının aslen haftasında tanıtılacak telefon için 1.000 para düzeyinde bir ücret etiketinin beklendiğini belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Sony Xperia 5 Mark II özellikleri belli oldu! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply