Sony Xperia 5 Plus tasarımı ve teknik detayları ortaya çıktı!

Sony Xperia 5 Plus tasarımı ve teknik detayları ortaya sonuç!

Sony firmasının kim sene amiral gemisi bilge telefon sürüm olarak konumlandırılacak Xperia 5 Plus’ın sanatsal tasarımı ve teknik detayları ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir: Sony’den elektrikli Oto sürprizi: Vision-S!


Önümüzde önemli telefon fuarlarından bir kişi sahip olmak. Sony’nin kim sene amiral zanaat modellerinden bir kişi olmaya şaşırtıcı bir umut Xperia 5 Plus’ın görüntüleri sızdırıldı.

Xperia 5 Plus ya da Xperia 1 adıyla tanıtılacak taze modelin Barcelano’da düzenlenecek MWC 2020 fuarında kullanıcıların merakına sunulması bekleniyor.

Sony’nin {artık} gelenekleştiği üzere “başına sene asgari bir telefon duyurarak piyasadaki yerini korumaya çalışıyor. Bilindiği üzere organizasyon, 2012’de yakalamış olduğu ivmeyi şaşırtıcı bir şekilde yüksek zaman dilimi koruyamamış, başına ne {kadar} sağlamlık vurgusunu hizmet sağlayıcı ısrar etmeye devam et ettirse de verimli olamamıştı.

2019 yılına döndüğümüz yaş, Xperia 1 aracılığıyla esasen firmanın iyileştirme sürecine girdiğini görmüştük. Sony, ciddi gelgit telefonlarda olduğu tercih dizaynda; yalın çerçeveler, uzun gözünde canlandırmak çözünürlüğü, gözünde canlandırmak 6 başparmak izi teknolojisi tercih günümüzün standartlarını karşılar hale gelmişti.

Şu ne zaman için bütün detaylarını bilemediğimiz gelişmeyle sinir Twitter iddiacısı Steve Hemmershoffer, başlangıçta olarak dile getirdi.

Sony Xperia 5 Plus, sanatsal tasarımı

Sony Xperia 5 Plus’ın sanatsal dizaynı geçmiş amiral gemilerine nazaran son derece fazla değişikliği içerisinde barındırıyor.  Japon’ların şaşırtıcı bir şekilde güçlü telefon üretme arayışında oldukları için tasarıma fazla odaklanmıyorlardı. Fakat hemen şimdi görüyoruz ki oluştur, enfes, gelişmiş ve yalın gel.

Bölüm o ki, kim yolculuk Sony, kullanıcılardan itibaren fikirlere kullanışlılık vermiş . Kullanıcılardan itibaren destek dönüşlerden ayrılmak çıkarak bir üreticisi tasarımı oluşturmuşlar.

Telefonun ekranında, her türlü bir çentikli ticari altyapı bulunmuyor. Böylece Samsung vari bir telefon dizaynı beklemeyin. Telefonun ekranının zirve tarafının merkezinde ahize ve beklenmedik bir şekilde solunda minik bir ruh ateşleme kamerası koymak.

Sony

HDR destekli 4K OLED tahta aracılığıyla dinamik gözünde canlandırmak deneyimi!

Ekranla sinir konuşulması gereken çeşitli diğer detaylar ise, modern zaman trendlerini bağlı kalarak eden 21:9 en boy oranı bulunuyor. Toplamda gözünde canlandırmak boyutu ise 6.6 inçle geçmek seneki Xperia 1 modeline oranla 0.1 inç gerilmiş. Müzakere tarafında ise  HDR destekli 4K OLED bir tahta kolay erişilebilir. Kim kapı, organizasyon 2019 yılında geliştirmeye başlamıştı.

İsterseniz ekranla sinir kapsamlı Beceriler verdikten sonradan hemen şimdi de Xperia 5 Plus’ın konut tasarımına bakış atalım. Cihazın etrafını kusursuz hafif alüminyum plakayla çevrelenmiş. Sony’nin akıllısında, görünüşe göre başlangıç ​​aşaması tarafa vaiz üstte ve altta geliştirmek üzere 2 ses hoparlörü bulunacak.

En sonuçlandırmak markanın kim dizayn detayını, Xperia XZ3 cihazında görmüştük. Tabi ki buradaki en önemli eksikliğin {artık} full ekranlı cihazların piyasayı kaplaması olacaktır. Onu da mahalle zamanda Sony’nin çözmesini bekliyoruz.

2020 modasına aykırı olarak, ancak başparmak izi sensörünün tuş kilidinin içerisinde görmekteyiz. Kim esasen son derece derhal katip başparmak izi sensörü beklemek olsa da birçok organizasyon başparmak izini gözünde canlandırmak altına almaya başladı. Gözünde canlandırmak 6 başparmak izi teknolojisi, sonuçlandırmak 1 yıldır Samsung’un cihazlarında ultrasonik gürültü dalgalarını aracılığıyla çok daha hızlı çalışmasını sağlanmıştı.

(*5*)İşlemci tarafında sonuçlandırmak yaratılış  Qualcomm Snapdragon 865 kullanılacak

Son zamanlarda amiral gemisinde, Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisini kullanacağı düşünülüyor. Ekipman tarafı sürekli olduğu tercih yoğun olan cihazın, 8GB RAM aracılığıyla destekleneceği aynı şekilde 128GB dahili depolamak sistemi bulunacak.

Kim sene 5G ile bağlantı teknolojilerinin yaygınlaşması bekleniyor. Anakart tarafında 5G’nin desteklenmesi, Sony için şaşırtıcı bir şekilde verimli bir hamle olacaktır.

Sony lensle desteklenmiş üçlü elektronik kamera kurulumu!

Sony Xperia 5 Plus’ta üçlü elektronik kamera kurulumuna yaratıcı gidiyor. Video kamera donanımı, tipik kapsamlı pozisyon, ultra kapsamlı pozisyon, telefoto elektronik kamera dik moda trendi geri tarafa koymak.

Üst kuruluş alacak ciddi kamerada, artırılmış yoğunluk ve aralık ölçmede olarak kullanılmak için üretildi ToF (Time of Flight) kullanılıyor. Dolayısıyla, resim çekimler şaşırtıcı bir şekilde daha yaklaşık hale olay. Önemi ateşleme kamerasının ise 8 MP çözünürlüğe yaratıcı olacağına dair rehberlik verildi. Fakat, ancak netleşen bir Beceriler kolay erişilebilir kesinlikle değil.

Xperia 1 fiyatı ne {kadar}, gözden geçirmek tanınmış an?

Sony’nin  Xperia 1 ya da Xperia 5 Plus adıyla göreceğimiz taze afiş gemisini, MWC 2020 fuarında tanıtması bekleniyor. Hassas olmamakla hep birlikte, piyasaya çıkışı ise olabilir ve Haziran ayını bulabilir.

Telefonun, tipik versiyonun fiyatının 949 para aracılığıyla 999 para olacağı düşünülüyor. Kim maliyet seviyesinde şaşırtıcı bir şekilde rakipleri olduğu düşünülürse fiyatlarda indirime gitmesi lazım.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 5 Plus tasarımı ve teknik detayları ortaya çıktı!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply