Sony Xperia 8; 21:9 ekran, Snapdragon 630 işlemci ve çift kamera!

Sony Xperia 8; 21:9 göster, Snapdragon 630 işlemci ve çift elektronik kamera!

Sony Xperia 5′in çıkışı sıcaklığını korurken Japon yapımcı‘den sevenlerini heyecanlandıracak son zamanlarda bir haber daha geldi. Sony, Japonya’da yapmış olduğu etkinlikle birbirleriyle Xperia 8’i duyurdu.


İlginizi çekebilir: Ihtiyatlı telefonları, daha yüksek zaman çerçevesi kullanmanız için tavsiyeler!


Cihazın detaylarına baktığımız takdirde, Xperia 10‘a benzeyen 21:9 en boy oranına yaratıcı 6 inç, kenarlardan kavisli bir ekranla karşılaşıyoruz. Fakat kim yolculuk, telefonun başlangıç ​​aşaması ve arka uç tarafında Gorilla Glass 6 gözetim teknolojilerinin merkez verildiğini görüyoruz.

Çeşitli diğer bir değiştir ise, kameraya yapılmış vaziyette. Cihazda,  12 megapiksel F/1.8 önemli kameranın yakın 8 megapiksel ultra büyük açılı F/2.4 elektronik kamera konumlandırılmış.

Sony inadından vazgeçti!

Yüz tarafa geldiğimiz yaş, 8 megapiksel, F/2.0 sensörlü ruh ateşleme kamerasını yaratıcı, 6 inç 21:9 en boy oranına yaratıcı 6 inç göster merkez alıyor. Xperia‘nın sıradağlar modellerinin karşı Xperia 8‘de LCD tahta gerçekten istiyorum edilmiş.

Telefonun özgürlük tarafında ise; elektrik enerjisi tuşu başparmak izi sensörü ikilisini görüyoruz. Sony, Xperia 1 ve Xperia 5‘te de benzer konumlandırmadan yana temel göstermişti.

Göster teknolojileri özelinde inadı kırılan firmanın benzer hassasiyeti gözetim doğru de göstermesini temenni ederdik. Bir noktada, ekrandan başparmak izi özelliği, çok sonuçlandırmak üretim cihazda merkez almaya başladı.

Xperia 8, 158 mm uzunluğunda, 69 mm genişliğinde ve 8.1 mm kalınlığında ve 170 büyük baba ağırlığa yaratıcı konut tasarımıyla servet.

Ekipman tarafında ise Snapdragon 630 işlemci, 4GB RAM ve genişletilebilir SD hafıza kartı slotuna yaratıcı 64GB depolama alanı desteği aracılığıyla eşleştirilmiş.

2760mAh batarya kapasitesinin harmanlanmış edildiği cihazda, 18W anında suçlamak desteği de bulunuyor.

Sony

Suya ve toza dayanaklık, olmazsa olmaz!

Telefon, IP65/68 sertifikalarını da içerisinde bulunduran suya ve toza acı tasarlamak anlayışıyla kullanıcılarına ayrılmak vermeyi hedefliyor.

Çeşitli diğer özelliklerden bahsetmemiz gerekirse, uzun çözünürlüklü gürültü sağlayan 3.5mm kulaklık çıkışı, NFC desteği ve LED bilgi ışığı bulunuyor.

Xperia 8, özel Japonya’ya ısmarlama olarak kalması sözde Sony’nin son zamanlarda amiral gemisi Kasım ayından bundan sonra piyasaya sürülecek. Fiyatının da tahmin edilen 505 para olacağı spekülasyon ediliyor.

Ekipman; beyaz renkli, daha koyu, turuncu ve mavi gölge seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia 8; 21:9 ekran, Snapdragon 630 işlemci ve çift kamera!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply