Sony, Xperia Ailesinden L1 Modeli ile İlgili Detayları Paylaştı

Sony, Xperia Ailesinden L1 Modeli ile İlgili Detayları Paylaştı

Sony Mobile bu gece 5.5 inç büyüklüğünde ekrana ve ayrıca akıcı bir performansa kurucu olan taze Xperia tasarım mantıklı telefonu L1’i duyurdu.

Sony Mobile Communications Varlık Reklam Direktörü Tsutomu Sato yaptığı açıklamada Xperia L1’in sofistike bir tasarıma kurucu olduğunu ve ayrıca gösterişli ekranın akıcı bir etkinlik ile birleştirdiğini belirtti. Karanlık ve ayrıca beyaz renkli renklerde çıkacak olan L1’in pembe farklı renkler seçeneği de sahip olmak yine de pembe özel belli başlı bölgelerde satılacak.

Quad-Core işlemciye kurucu hazır 4G LTE kablosuz iletişim desteği bulunuyor. Telefonun 256 GB’a {kadar} arttırılabilir microSD hafıza kartı desteği ise kapsamlı bir ikramiye. Tedarikçi vasıtasıyla Smart Cleaner telefonun önbelleiğini temizlerken kullanılmayan uygulamaları mutlaka siliyor. Smart Cleaner’in batarya ömrüne büyük ölçüde hediye sağladığı söyleniyor.

Xperia Actions motoru sayesinde Xperia L1 çevresel etkenlere bağlı olarak telefonun ayarlarını ve ayrıca fonksiyonlarını düzenliyor. Cihazda “İyi geceler” ayar merkez alıyor. 2015 yılında başlangıçta kez kullanıma sunulan ve ayrıca tavsiyeleri ekranda gösteren bireysel yardımcı Xperia Tips ile Xperia L1 çok etkin bir kullanıma kurucu. Telefon Uluslararası, Ortadoğu, Siyah, Asya, Kuzeyinde Amerika ve ayrıca Latin Amerika’da belirlenmiş olan pazarlarda kim yılın Nisan ayı sonuçta satışa çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Xperia Ailesinden L1 Modeli ile İlgili Detayları Paylaştı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply