Sony, Xperia Assist Uygulamasını Google Play Store’da Yayımladı

Sony, Xperia Assist Uygulamasını Google Play Store’da Yayımladı

Google, HTC ve ayrıca OnePlus vasıtasıyla benimsenen benzer güncellemeleri gözlemlemek eden Japon firması Sony Mobile, bilge telefonlarında vaktinden önce yüklenmiş uygulamalardan bir birey olan Xperia Assist’i, Google Play Store’da yayımlamaya belirleme verdi.

Google Play Store’da yayımlamış olması, tabi ki kim uygulamayı başına bir telefonun indirebileceği anlamına gelmiyor. Uygulamayı kesinlikle Xperia modelleri indirebiliyor. Uygulamanın Google Play Store’da bulunmasına bile Yine bir başka modeller vasıtasıyla indirilememesi pek gerçekçi değilmiş seç gözükse de, pratikte pek göründüğü seç kesinlikle değil. Gerçeği nedeniyle Xperia, Google Play Store ileri bulundu uygulamasını, başına bir cihazına planı güncellemesiymiş seç geçmek yerine, {artık} ortak bir davranış güncellemesi seç vererek işlemleri şaşırtıcı bir şekilde çok daha hızlı ve ayrıca stabil hale getirmiş gidiyor.

Xperia Assist uygulamasının en devasa özelliklerinden bir birey, Xperia telefonunuzu sadece nasıl kullandığınızı öğrenerek, kendisini size bağlı olarak şekillendirebilmesi ve ayrıca size en ideal bir moda trendi seçenek vermeye çalışması.  Eğer taze bir Xperia kullanıcısı iseniz, telefonunuzu sadece nasıl kişiselleştirebileceğinizi en mükemmel kim uygulamadan öğrenebilirsiniz diyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Xperia Assist Uygulamasını Google Play Store’da Yayımladı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply