Sony Xperia C5 çerçevesiz tasarımla geliyor

Sony Xperia C5 çerçevesiz tasarımla geliyor

Sony‘nin ortasında segmente hitap edecek son zamanlarda bilge telefonu Xperia C5 ancak yasal olarak duyurulmamış olsa da cihazın kitapçığı internete sızmış durumda. Sızdırılan görsellere yanı sıra özelliklere bağlı olarak Xperia C5‘in en tavsiye sıcak yanı cihazın çerçevesiz tasarıma yaratıcı olması. Kim sayede göze batan çerçeveler yerine başlangıç ​​aşaması tarafta kullanıcılara özellikle gözünde canlandırmak sunuluyor.

Kapsamlı ihtimalle sürüm numarası E5553 gidiyor bilge telefonun önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor. Yüz yüzünde çerçevesiz geliştirmek haricinde bölünmüş saniye destekli bir kameranın tesis alması tavsiye çekerken, cihazın bütün giriş yolu bir göz atın noktaları da sızdırılan kitapçıkta görünür bir moda görünür.

gsmarena_002

Prosedür nitelik tarafında da Xperia C5‘in gücünü MediaTek MT6752 işlemcisinden alması beklenirken kim işlemcinin ve ayrıca 2GB RAM, 13 MP arka uç elektronik kamera, 5 MP başlangıç ​​aşaması elektronik kamera yanı sıra 5.5 inçlik ekranda 1080p FullHD yerleşim gidiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia C5 çerçevesiz tasarımla geliyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply