Sony Xperia C5 ve Xperia M5 resmi olarak duyuruldu

Sony Xperia C5 ve Xperia M5 resmi olarak duyuruldu

Bir süredir dedikodulara ve sızıntılara sorun olan Sony‘nin taze bilge telefonları Xperia C5 ve Xperia M5 resmi olarak duyuruldu. Büyük ölçüde Xperia C5 Ultra‘dan başlayacak olursak başlangıçta bakışta bilge telefonun çerçevesiz tasarımı uyar çekiyor. 6 inç boyutlu önemli ekranlı bir ekipman olan Xperia C5 benzer şekilde başına Bir çift tarafında da 13 MP video kamera bulundurması açısındann çok ısmarlama.

13_C5_Ultra_Group_Mint

Gücünü 1.7GHz izle hızında katip 8 çekirdekli işlemcisinden hinterlandı cihazda 2GB RAM, 4G desteği ve 2930mAh batarya bulunuyor. Gölge seçenekleri olarak ise daha koyu, beyaz renkli ve yeşili görüyoruz.

xperiac5

Çeşitli diğer vasıtasıyla Xperia M5‘e gelirsek ile çevrili bölüm aracılığıyla yükseklik segmentin arasına konumlandırılmış Xperia M5‘de 21.5MP arka uç video kamera olanaklar alıyor. Tamamen aynı Xperia C5‘te olduğu iyilik 13 MP‘lik bir de yüz kameraya kurucu Xperia M5, 5 inçlik HD çözünürlüklü bir göster sunuyor.

02_M5_gold_group

Önemli ölçüde {altın} gölge seçeneğiyle uyar çeken Xperia M4‘de 2.0GHz izle hızında katip 8 çekirdekli MediaTek Helio X10 işlemcisi, 3GB RAM ve 2600mAh batarya bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia C5 ve Xperia M5 resmi olarak duyuruldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply