Sony Xperia Compact serisi geri dönüyor – Hardware Plus

Sony Xperia Compact serisi geri dönüyor – Hardware Plus

Japon yenilik devi Sony, 2018 yılından çünkü güncellemediği Xperia Compact serisini küllerinden doğurtacak. Galaxy S21’lerle stresli sızıntılarıyla algılanan OnLeaks ekibinin paylaştığı bilgilere bağlı olarak, kim uzun yıllar içerisinde taze bir Xperia Compact ihtiyatlı telefonla karşılaşabiliriz.


İlginizi çekebilir: Sony Xperia 10 III’ün Tasarımı yanı sıra Dinamikler Sızdırıldı!


Pratik telefon üreticileri normalde amiral gemisi düzeyindeki telefonlarında asgari 6 inç boyutunda ekranlar kullanıyorlar. Kim tipteki ekranlar devasa oldukları için önemli ölçüde video kaydı izlerken son derece keyif verici, fakat başına tüketici kim {kadar} devasa ekranlar istemiyor. İşte devasa göstermek istemeyen kullanıcılara hitap edebilmek için de, üreticiler zirve büyüklük özelliklerle donattıkları minik ekranlı ihtiyatlı telefonlar geliştiriyorlar.

Kim minik bilgiyi sizinle paylaşıyoruz, beri kim haberimize ilgilendirmek olan Sony Xperia Compact serisinin amacı doğru da kim. İlk Xperia Compact serisi ihtiyatlı telefonunu 2014 yılında Xperia Compact Z1 adıyla piyasaya süren Sony, serinin sonuçlandırmak üyesi olan Xperia XZ2 Compact’ı 2018 yılında piyasaya sürmüştü. O tarihten çünkü taze bir Xperia Compact ihtiyatlı telefon tanıtmayan sağlayıcı, yıllar boyu süren sessizliğini bozacak seç görünür.

Xperia Compact serisinin taze üyesi kim uzun yıllar tanıtılabilir

OnLeaks ekibi vasıtasıyla sızdırılan taze raporlara bağlı olarak, Sony son derece uzun değil yeni bir Xperia Compact’la karşımızda gidiyor. Son zamanlarda Xperia Compact ihtiyatlı telefonun, ekranının 5 inç olacağı yanı sıra 140 x 68,9 x 8,9 ölçülerine kurucu olacağı biliniyor. Ekibin paylaştığı görsellerden de anladığımız kadarıyla Sony’nin taze telefonu çerçevesiz olmayacak, en azından çerçevesizlik seç bir iddiası olmayacak diyebiliriz.


Sizler için hazırladığım ihtiyatlı telefonlar listesine buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz


Sony benzer şekilde, teklif 8 MP çözünürlüğünde bir başlangıç ​​aşaması kameraya yanı sıra 13 MP şiddetli kameralı çift geri elektronik kamera kurulumuna olanaklar verecek. Sol tarafında gürültü düğmesi, elektronik kamera düğmesi yanı sıra başparmak izi sensörüyle tümleşik bir elektrik enerjisi düğmesi bulundu taze Xperia Compact ihtiyatlı teklif, yüksek zamandır görmeye alışık olmadığımız 3,5 mm kulaklık girişi de bulunacak.

OnLeaks ekibinin paylaştığı raporlarda, telefonun işlemci çipi, RAM miktarı, dahili hafızası, GPU seç ayrıntılarıysa maalesef belirtilmiyor. Belirtilmeyen bir Yine bir başka devasa netleştirmek da, telefonun promosyon tanınmış. 2021 yılı içerisinde tanıtılacağı varsayım edilen telefon, en kısa sürede resmiyet kazanacak bakalım hep hep birlikte göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Compact serisi geri dönüyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply