Sony Xperia Compact Z1, ülkemizde satışa çıktı – Hardware Plus

Sony Xperia Compact Z1, ülkemizde satışa çıktı – Hardware Plus

Geçtiğimiz günlerde incelemesini yayınladığımız Sony’nin Xperia Compact Z1 stil ülkemizde satışa çıktı. Sony’nin yaptığı açıklamaya bağlı olarak cihazın dönüştürme fiyatı 1999 TL olarak belirlendi. Telefonun incelemesine buradan, tamamlayınız yeterlilik için yakalama bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony’nin amiral gemisi Xperia Z1’in bütün özelliklerini,  premium bir üründe ama kompakt boyutta dayanıklı isteyenler için Xperia Z1 Compact Tavuk’de. Turkcell dönüştürme noktalarında yanı sıra elektronik aletler marketlerde satışa sunulan Xperia Z1 Compact’ın fiyatı ise 1999 TL. 

Kompakt bir mantıklı mevcut dünyanın en harika kamerası

Sony’nin prim elektronik kamera özelliklerini barındıran Xperia Z1 Compact, 20,7 megapiksellik kamerası, 1/2.3 tipi CMOS görüntü sensörü Exmor RS, Sony’nin ödüllü G Lensi yanı sıra görüntü taşıma motoru mantıklı BIONZ™ aracılığıyla etkileyici bir resim kalitesi sağlıyor.

Xperia Z1 Compact, kim teknolojilerin benzeri görülmemiş birleşimi sayesinde, flaşın kötü kalacağı, loş ortamlarda rağmen kibar yanı sıra göz kamaştırıcı görüntüler elde etmek edebiliyor. Uzun deklanşör hızı yanı sıra 3x net görüntü zoom sayesinde, uzaktan kumanda mesafeden yapılan çekimlerde de karelerin flu olmasını engelleniyor. Superior Auto, mantıklı çevre itiraz teknolojisiyle fantezi ayarlarla gerekir kalmadan eşsiz görüntüler yakalamanızı sağlıyor.

Dikkate değer “mantıklı kültürel elektronik kamera uygulamaları”, resim deneyimini son zamanlarda bir boyuta taşıyor

Xperia Z1 Compact, Xperia Z1’de olduğu iyilik etkileyici Xperia mantıklı kültürel elektronik kamera uygulamalarına yaratıcı.

·         “Timeshift” koleksiyon yakalama uygulaması, deklanşöre sıkı 2 saniyeye 61 kare sığdırarak kullanıcılara aslen denemede en etkileyici görüntüyü ateşleme şansı sunuyor.

·         Dünyaca yıldız lokasyon, okul kitabı ya da şaraplar için kozmetik avcılık fonksiyonu üstlenen “Info-EyeTM uygulaması sayesinde kullanıcılar telefonlarının kameraları aracılığıyla sordukları objeler kabaca hemen yeterlilik alabiliyor.

·         İnteraktif paylaşım deneyimini artıran “Social-Live” uygulaması, telefondan çekilen bütün anların Facebook’ta diğer yarısı zamanlı, zorlayıcı olarak paylaşılmasını yanı sıra arkadaşlarınızın yorumlarını aynı zamanda almanızı sağlıyor.

·         Sony’nin SmartARTM Augmented Reality teknolojisinin kullanıldığı “AR Effect” uygulaması, resim yanı sıra çevrimiçi video çekimlerine, telefonun kişiye özel içerisinde olanaklar banliyö bölgesi komik animasyonları ekleyebilme şansı sunarak kullanıcıları yaratıcılığa hoş geldiniz ediyor.

Telefona yüklü itibaren kim eşsiz kültürel elektronik kamera uygulamalarına üstüne üstlük Wikitude Places, Evernote, VI Sports iyilik bir varyasyon çok daha fazlası davranış da kullanıcılara sunuluyor. 

Sudan korkmayan telefon

Sony’nin harika OmniBalance tasarımlı, toza yanı sıra suya geçiyor (IP55 & IP58) Xperia Z1 Compact, hem yenilikçi bir görünüme hem de prim bir dayanıklılığa yaratıcı. Kişiselleştirilmiş elektronik kamera düğmesiyle su aşağıda da çevrimiçi video yanı sıra resim çizim imkanı sunan Xperia Z1 Compact, beyaz renkli, karanlık, limon yeşili yanı sıra pembe iyilik zorlayıcı gölge seçenekleriyle benzersiz tarzlara hitap ediyor. Mantıklı tasarımın getirdiği bir çeşitli diğer yaratıcılık olan Glove Mode sayesinde Xperia Z1 Compact, eldivenle rağmen başına sıcaklık koşulunda sıkıca kullanılabiliyor.

Premium kompakt mantıklı mevcut dünyanın en harika elektrik pili performansı

Xperia Z1 Compact, 2.2 GHz 4 çekirdekli CPU yanı sıra 4G LTE’li en son zamanlarda Qualcomm® Snapdragon™ 800 işlemcisi sayesinde uzun etkinlik yanı sıra nefes alma büyüsü bıçak grafikler sunuyor. Xperia Z1 Compact’ta bunlara ek olarak, minik boyutlarına bile sınıfının lideri batarya performansı sağlayan 2300 mAh elektrik pili de olanaklar alıyor. Batarya STAMINA Mod gereksinim duymadığınız zamanlarda uygulamaları mutlaka kapatıp, bir kez daha istihdam istediğinizde yine mutlaka açarak daha yüksek zaman dilimi bağlantıda kalmanıza pratik etkinlik.

En zorlayıcı renklerin zevk almak
Sony’nin mobil için arzu edilen hale getirilen en son zamanlarda BRAVIA® TV teknolojilerini sağa barındıran Xperia Z1 Compact’ta daha müreffeh yanı sıra integral renkler sunmak amacıyla 4,3” TRILUMINOS™ HD Gözünde canlandırmak olanaklar alıyor. Sony’nin özelleştirilmiş X-Reality™ mantıklı son derece uzlaşma anlaşması teknolojisi de görmezden gelen pikseller varsa bunları bulup düzeltmek üretiyor yanı sıra en net yanı sıra en makul videolar sunuyor. 

Rakipsiz bir ekolojik topluluk

Xperia Z1 Compact aracılığıyla 132 NFC oluşan, tuhaf tuşla bağlanan TELEVİZYON, kulaklık, ses hoparlörü, ek iyilik son derece sayıda ürünle, içeriğinizi benzersiz cihazlara bağlamak yanı sıra bunlar üzerinden keyfini koymak Daha önce hiç olmadığı {kadar} basit.

Xperia Z1 Compact deneyimini zenginleştiren mantıklı telefon aksesuarları:

  • QX10: Mantıklı telefon ekranından olarak kullanılmak için üretildi yanı sıra mantıklı telefonlara monte edilebilecek moda zanaat uzun performanslı mercek formundaki resim makinesiyle başına anı yakalayın.

·   Smartwatch 2: Xperia Z1 Compact için dakika bir göstermek olarak kullanabilen mantıklı kol saati aracılığıyla posta okuyabilir, avcılık yapabilir yanı sıra bildirimlerinize özgürce ulaşabilirsiniz.

  •  SBH-80:  NFC, HD yanı sıra aptX gözlemlemek, benzeri görülmemiş köpek tasması bandı tarzı tasarımıyla Stereo Bluetooth Kulaklık, Xperia Z1 Compact’ı tamamlıyor.

Xperia Z1’de olduğu iyilik sağlamlığı yanı sıra suya dayanıklılığıyla ayrım yaratan Xperia Z1 Compact, Xperia Gönder” uygulaması aracılığıyla Android veya iOS tabanlı mantıklı telefonlardan bütün verileri özgürce aktarmaya olanak veriyor.

İzliyorsun: Sony Xperia Compact Z1, ülkemizde satışa çıktı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply