Sony Xperia X ile üstün çekim kalitesi – Hardware Plus

Sony Xperia X ile üstün çekim kalitesi – Hardware Plus

Sony’nin MWC 2016’da tanıttığı bir çeşitli diğer telefon da Sony Xperia X. XA’dan daha yükseklik derece olan telefon X serisi üçlüsü iyilik yine 5 inç ekrana kurucu. Tasarlamak olarak çeşitli diğer 2 telefonla benzer olan Sony Xperia X yine metal tasarıma kurucu. Sony Xperia XA’nın karşı X’te başparmak izi okuyucusu bulunuyor.

 

69.4 x 142.7 x 7.9mm boyutlarında olan telefonun ağırlığı 153 büyükbaba. Sony Xperia X’in 5 inç ekranı ise 1080p müzakere sunuyor yanı sıra kavisli ekrana kurucu.

Sony-Xperia-X-Performanc

Kasanın aşağıda Snapdragon 650 işlemci çipi yongası yanı sıra 3 GB bellek bulunuyor. Sony Xperia X’te depolamak alanı için 2 çeşitler erişilebilir. 32 GB depoalama alanı sunan varyasyon tuhaf SIM hafıza kartı desteğine kurucu. 64 GB’lık varyasyon ise çift SIM hafıza kartı desteğine kurucu. İki varyasyon de microSD desteği sunuyor.

 

Xperia X

Elektronik kamera konusunda başlangıçta yazımızda bahsettiğimiz 23 MP elektronik kamera erişilebilir. Son zamanlarda yenilik Predictive Hybrid AF odaklama sistemi keşfedildi kim algılama birimi önemli ölçüde hareketli nesneleri daha net çekmenizi sağlıyor. Quick launch, 5x Clear Image Zoom, F2.0 diyaframlı 24mm G-Mercek’i keşfedildi kim elektronik kamera gerçekten hevesli olay. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 22 mm’lik önemli açılı SteadyShot 13 MP elektronik kamera erişilebilir.

Sony Xperia X’te 2620mAh batarya erişilebilir yanı sıra 2 günlük kayıt elektrik pili süresi yine kim hazır da erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia X ile üstün çekim kalitesi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply