Sony Xperia XA Ultra: Xperia X Serisinin Yeni Üyesi – Hardware Plus

Sony Xperia XA Ultra: Xperia X Serisinin Yeni Üyesi – Hardware Plus

Sony Mobile, olağanüstü selfie kamerası ve ayrıca yenilikçi tasarımı aracılığıyla öne çıkan taze telefonu Sony Xperia XA Ultra’yı duyurdu. Xperia X serisine ait olan kim telefon; 6 inç ekranı, 16MP yüz kamerası, 2 güne {kadar} dayanan elektrik pili ömrü ve ayrıca yenilikçi, yalın ve ayrıca çerçevesiz ekranı aracılığıyla heyecan verici bir bireysel deneyimi sunuyor.

Güçlendirilmiş selfie kamerası aracılığıyla karanlık veya gündüz ayrım etmeden olağanüstü kareleri 16MP yüz kamerası ve ayrıca Sony’nin etkili aşağı aydınlatma sensörü aracılığıyla yakalayabilmenizi sağlıyan Sony Xperia XA Ultra’da olarak kullanılmak için üretildi Sony’nin elektronik kamera teknolojisi;  diplomatik, harika ve ayrıca bulanık olmayan görüntüler elde etmek etmenize sağlıyor.

Sony Xperia XA Ultra, optik görüntü onarım hizmeti ve ayrıca yer değiştirme algılama özelliği aracılığıyla selfie çekmeyi basit hale getirirken pratik selfie flaşı sayesinde karanlık çektiğiniz selfie’lerinizde yüzünüzü doğuştan bir moda aydınlatıyor. Xperia XA Ultra, 21.5MP ve ayrıca hibrit {otomatik} odaklama oluşan arka uç elektronik kamera mekanik aracılığıyla kısa süreli görüntüleri tamamen bir moda yakalamanızı sağlıyor.

6 inç cam ekranı ve ayrıca çerçevesiz metalik kaplamadan dahil tasarımı aracılığıyla elinize tamamen bir moda oturan ekipman, önemli ekranına ne olursa olsun yalın ve ayrıca diplomatik bir tasarıma kurucu. Telefon, 2 güne dayanan elektrik pili ömrü sunarken Quick Charger UCH-12 teknolojisi sayesinde 10 dakikada 5,5 saatlik batarya ömrüne kurucu olma şansı da sunuyor. Bununla birbirleriyle Qnovo Adaptive Charge teknolojisi de pilinizin ömrünü uzatmayı sağlıyor.

Sony Xperia XA Ultra;  grafit daha koyu, beyaz renkli ve ayrıca çevre dostu {altın} rengi aracılığıyla haziran ayında satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XA Ultra: Xperia X Serisinin Yeni Üyesi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply