Sony Xperia XA1 Plus Türkiye Pazarında! – Hardware Plus

Sony Xperia XA1 Plus Türkiye Pazarında! – Hardware Plus

Sony’nin ile çevrili seviyede son derece popüler serisi XA1 ailesine XA1 Plus da katıldı.

Sony’nin fazlasıyla ilgi gören yanı sıra maliyet etkinlik sınıfında en istisnai olarak istiyorum edilen telefonları Xperia XA1 yanı sıra Xperia XA1 Ultra modellerine erkek veya kız kardeş geldi. Türkiye pazarında 1.999 TL fiyatıyla kapı aralığı yapan Xperia XA1 Plus kim 2 cihazın açıkça ile çevrili kuruluş alıyor diyebileceğimiz özelliklere yaratıcı.

İlk olarak Vodafone merkezlerinde satışa çıkan Sony Xperia XA1 Plus 8 çekirdekli MediaTek Helio P20 yonga seti, Bütçe-T880MP2 resim devam ediyor birimi 3 GB yanı sıra 4 GB bellek aracılığıyla 32 GB microSD hafıza kartı aracılığıyla artırılabilir depolamak alanı sunuyor. Aynı anda 23 MP geri yanı sıra 8 MP yüz elektronik kamera aracılığıyla itibaren Xperia XA1 Plus, 5,5 inç boyutunda Full HD bir ekrana yaratıcı.

3430 mAh seç kapsamlı bir batarya aracılığıyla itibaren XA1 Plus, Android 7.0 Nougat gelmesine bile Android 8.0 Oreo güncellemesi de alacağı belirtiliyor. Kategori C karşılık portu bulunmasına bile USB 2.0 standardını destekleyen XA1 Plus, MediaTek Pump Express Plus 2.0 standardı aracılığıyla derhal suçlama desteği de sunuyor.

1.999 TL fiyatıyla çok rekabetçi kesinlikle olacak Sony Xperia XA1 Plus’ı Vodafone Cüzdan Merkezlerinden bulabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XA1 Plus Türkiye Pazarında! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply