Sony Xperia XA3, XA3 Ultra ve L3’ün özellikleri sızdı! –

Sony Xperia XA3, XA3 Ultra ve L3’ün özellikleri sızdı! –

Pek şaşırtıcı bir şekilde ülkeden çekilen Sony‘nin son zamanlarda arasında ve kapı aralığı derece telefonları; Sony Xperia XA3, XA3 Ultra ve L3‘ün özellikleri bluetooth sertifikaları sayesinde sızdırıldı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 9’un düşünce tasarımı ortaya sonuç

Sony Xperia XA3, XA3 Ultra ve L3’ün özellikleri

Teknolojiden parmak şıklatmak yapımına {kadar} pek şaşırtıcı bir şekilde türünün tek örneği alanda etkin olan köklü Japon şirketi Sony, toparla yıllarda iyi bir fikir telefon pazarında aradığını bulamadı bir türlü. Yerel alan zamanda çıkardığı telefonları ülkemize gelmeyen şirketin uzun değil piyasaya çıkması sözde 3 arasında ve kapı aralığı bölüm telefonunun özellikleri sızdı. Kim modeller; Xperia XA3, Sony XA3 Ultra ve L3.

Sony Xperia XA3 ve XA3 Ultra; Snapdragon 660 işlemcisini kullanıyorlar ve 6 GB RAM‘e sahipler. Son zamanlarda XA serisinde Mediatek işlemciler kullanan Sony’nin kim tercihini değiştirmesi muhteşem bir hamle. Kim Bir çift telefon özel göster boyutlarında farklılaşıyorlar; Xperia XA3 5.9 inç, XA3 Ultra ise 6.5 inç Full HD Plus (1080 x 2160 piksel) ekrana yaratıcı.

L3 ise yine Snapdragon 660 işlemcisini kullanmakla beraber göster boyutu ve çözünürlüğüyle çeşitli diğer modellerden ayrılıyor. Telefonun ekranı 5.7 inç büyüklüğünde ve HD Plus çözünürlüğünde. Kim iyi bir fikir telefonların MWC 2019 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XA3, XA3 Ultra ve L3’ün özellikleri sızdı! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply