Sony Xperia XR’ın Resmi Görselleri Yayınlandı

Sony Xperia XR’ın Resmi Görselleri Yayınlandı

Pratik telefon pazarının yıldızlarından bir kişi olan Sony’nin önümüzdeki ay tanıtacağı son zamanlarda ihtiyatlı telefonu Xperia XR’ın temsilci sıkmak görselleri yayınlandı.

Sony‘nin önümüzdeki ayın başlarında tanıtacağı Xperia XR‘a ait temsilci görüntüler ortaya sonuç. Cep telefonu yenilik dünyasının tanınmış kaynaklarından bir kişi olan OnLeaks vasıtasıyla yayınlanan fotoğraflara baktığımızda cihazı başına açıdan görüş fırsatı buluyoruz. Cihazın görsellerine baktığımızda Sony‘nin başlangıçta defa cihazlarında Type-C bağlantısına kuruluş verdiğini görüyoruz. Bunlara ek olarak telefonun simge durumuna küçült ve ayrıca zirve kısımlarında bulundu hoparlörler, başparmak izi okuyucusu ve ayrıca Sony‘nin vazgeçemediği kelimenin tam anlamıyla elektronik kamera tuşu başlangıçta gözümüze çarpan detaylar ile çevrili kuruluş alıyor. Şu anda ihtiyatlı telefonun nispeten da prosedür detaylarına değinelim.

5,1 inç göstermek boyutunda 1080 x 1920 piksel yerleşim sunan cihazın IPS LCD kapasitif ekranı bulunuyor. Qualcomm vasıtasıyla geliştirilen 64-bit destekli Snapdragon 820 yonga setinden gücünü banliyö bölgesi cihaza 14nm yapay sürecinde üretilen 4 adet işlemci çipi çekirdeği ile git ediyor. 3 GB bellek ve ayrıca 32 GB depolamak kapasitelerine ayrıca microSD kart kullanıma olanak tanıyan telefonun ileri Adreno 530 fotoğraf çözümü kuruluş alıyor.

Sony Xperia XR (2)

Cihazın geri kısmına baktığımızda ise 23 MP çözünürlüğüne kurucu ciddi kamerayı görüyoruz. Telefonun başlangıç ​​aşaması kısmını çevirdiğimizde ise bizi 13 MP çözünürlüğünde ruh yakalama kamerası karşılıyor. Coğrafi etiketleme, Exmos RS algılama birimi, 4K video klip kaydı, dokunmatik odaklama, meydan okuma / gülümseme popülerlik seviyesi, panorama ve ayrıca HDR seç başka elektronik kamera fonksiyonlarını ileri barındıran telefona çift renk tonu LED anlık ve ayrıca {otomatik} odaklama teknolojisi de ile git ediyor.

Sony Xperia XR (3)Başparmak izi, ivmeölçer, jiroskop, mesafe ve ayrıca pusula seç algılama birimi özelliklerinin kuruluş aldığı ihtiyatlı telefon, aynı anda proaktif olarak ses engelleyici mikrofonuyla hep birlikte olay. Telefonun ileri kuruluş banliyö bölgesi bütün kim algılama birimi özelliklerine ayrıca Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ve ayrıca Hotspot seç kablosuz ile iletişime geçin teknolojilerini de destekleyen cihazın ileri Bluetooth 4.2, A-GPS, Type-C ve ayrıca NFC bağlantısı da bulunuyor. 2700 mAh batarya aracılığıyla kader olan ihtiyatlı telefonun işleyen sistemi tarafında ise Android 6.0 Marshmallow kuruluş alıyor.

Sony Xperia XR (4)

Komplikasyon aracılığıyla sinir gelişmeleri sizlere aktarmaya ısrar edeceğiz. Peki, siz kim ihtiyatlı telefonu almayı düşünüyor musunuz? Sizce kim cihazın ülkemizdeki fiyatı ne {kadar} sahip olmalı? Bunlara ek olarak erişilebilir ihtiyatlı telefonunuzdan kim cihaza geçmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı alalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XR’ın Resmi Görselleri Yayınlandı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply