Sony Xperia XZ için Android 7.0 Nougat Güncellemesi (video)

Sony Xperia XZ için Android 7.0 Nougat Güncellemesi (çevrimiçi video)

Sony’nin en son zamanlarda amiral gemisi Xperia XZ, Android 7.0 Nougat güncellemesi aldı. Alakalı bilgiler videomuzda.

Sony Mobile, en son zamanlarda ihtiyatlı telefonu Xperia XZ için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınladı. Kutudan çıktığı haliyle Android 6.0 Marshmallow aracılığıyla sunulan Xperia XZ, 1 GB’tan daha önemli bir yüklemeyle son zamanlarda sürüme kavuşuyor. Son zamanlarda modeli tipik olarak Sony tarafında altyapısal değişiklikler sunarken kullanıcıya yansıyan ve ayrıca göze hitap eden önemli değişiklikler kolay erişilebilir kesinlikle değil. Sony şu anda tipik olarak sadece bir görünüme ve ayrıca yeteri {kadar} özelliğe yaratıcı Android türevlerini bugüne {kadar} kullanagelen bir yaratıcı olduğu için karşımıza kusursuz son zamanlarda bir telefon çıkmadığı için şaşırmadık. Adanmış Sony kullanıcıları için kim yarar.

Nougat güncellemesi boyutu ve ayrıca süresi

1 GB’ın daha ziyade ileri, düzgün 1.073,6 MB, boyuta yaratıcı olan güncelleştirmeyi indirmeniz hâliyle ağ bağlantınızın hızına bağlantılı. Bunun yakın Daha önce hiç kullanılmamış ve ayrıca fazladan program kurulumu gerçekleştirilmemiş bir Xperia XZ’de kim yükseltme yüzde elli saate Yerel alan sürüyor. Sonuç olarak daha yüklü bir sistemde güncelleştirme işleminin daha yüksek sürmesini bekleyebilirsiniz. İşlemlere başlamadan kim {kadar} vaktiniz olduğundan emin olun. 🙂

eğitmek videosu

Nougat aracılığıyla neler değişti?

Sony Mobile vasıtasıyla gerçeği nedeniyle Xperia XZ Android 7.0 Nougat güncellemesinin özetinde bahsedilen maddeler şu stil:

  • Birkaç ev penceresi desteği sayesinde aynı zamanda ekranda 2 rutin çalıştırabilmeniz uygulanabilir.
  • Stamina modunun üzerine eklenen son zamanlarda Android 7.0 Nougat özellikleriyle daha yüksek elektrik pili ömrü vadediliyor. Bunların tam olarak nasıl uyarlandığını arayüzde göremedik (videoda kolay erişilebilir) fakat yaş içine deneyerek göreceğiz.
  • Mesajlaşma özelliği güncellendi. Görüntü ve ayrıca gürültü aktarmak uygulanabilir hâle geldi.
  • Google Now aracılığıyla hep birlikte katip son zamanlarda Xperia önemli ekranı geldi. İşlevsel olarak bir değiştir yok.

Bunların yakın tepeden açılan menünün görünümü Android 7.0 tasarımına kavuştu. Sonra önemli bir değiştir gerçekten yok. Benzer şekilde kim güncellemeyle hep birlikte Xperia X Performance modellerine de elektronik kamera için son zamanlarda seçenekler gelmiş durumda. Kim varyasyon elimizde olmadığı için bunu doğrulamamız kadar değil.

Nougat güncellemesi ne sunmuyor?

Android 7.0 Nougat güncellemesi aracılığıyla gelmeyecek olan bir kalite sahip olmak fakat kim sizi son zamanlarda telefon almaya iter mi emin olamadık. Kesintisiz güncelleştirme (seamless upgrade) ismi verien son zamanlarda bir kalite kesinlikle üretim tesisi çıkışı Android 7.0 aracılığıyla itibaren ürünlerde kendisini gösterecek. Kim kalite sayesinde işleyen sistemi ve ayrıca yazılımların bulunduğu bölme 2 çiftleme olarak tutuluyor ve ayrıca siz telefonunuzu kullanmaya ısrar etmeye devam et ederken geri planda güncelleştirme yükleniyor. Kim yükleme işleminden sonradan telefonunuzu düzeltmek başlattığınızda güncellenmiş bölüm devreye giriyor; her türlü bir arıza olması durumunda ise modası geçmiş sisteme dönmek de hızlı ve ayrıca kısa ömürlü süren bir devam ediyor haline olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ için Android 7.0 Nougat Güncellemesi (video)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply