Sony Xperia XZ ile 15 Gün – Sinan Özgür – Hardware Plus

Sony Xperia XZ ile 15 Gün – Sinan Özgür – Hardware Plus

Bir zaman dilimi geçmişte duyurusunu yaptığımız taze serimizin başlangıçta videosunu Ankara’dan itibaren izleyicimiz Sinan Özgür ile çektik. Sinan Bir çift tam hafta sırasında Sony Xperia XZ kullandı ve ayrıca yorumlarını bizlerle paylaştı. Sinan’ın Sony Xperia XZ ile geçirdiği 15 güne ait görüşlerininin tamamını kim videoda bulabilirsiniz.

 

Bilgili takipçilerimiz hatırlayacaktır; geçici bir zaman dilimi geçmişte Tavuk’de bir ilki gerçekleştirmiş ve ayrıca okurlarımızdan arasından seçilen talihlilere mobil incelemesi yaptıracağımızı duyurmuştuk. İlk cüzdan telefonumuzun da Sony Xperia XZ olacağını söylemiştik.

Kim seriyi planlarken asıl amacımız dürüst gerçek toparla kullanıcıların çok kendi cihazlarından özel bir telefonu kullanmalarını vermek ve ayrıca tarafsız yorumlarını sizlerle paylaşmaktı. Belli ki söylemek gerekirse Sinan “mobil incelemesi sadece nasıl yapılır” konusundaki kim videosu YouTube kanalı açmayı düşünenlerin eğitim olarak izleyebileceği {kadar} kaliteli oldu.
Şu en kısa sürede iPhone kullanan ama geleneksel olarak çeşitli Android tabanlı cüzdan telefonunu kullanan Sinan’ın yorumları, Sony Xperia XZ topla isteyen çeşitli seyircimizin konusmak istediği sorulara yanıt gidiyor nitelikte. Kim {kadar} sıkı bir araştırma yaptığı için kendisine ne {kadar} tanıma etsek azdır.

Umuyoruz ki Sinan’ın Sony Xperia XZ ile geçirdiği 15 zaman sonundaki yorumlarını sizler de beğenerek izleyeceksiniz. Aynı zamanda Xperia XZ ile sinir kafanıza takılan bütün soruları YouTube kanalımızdaki geri bildirim ile Sinan’a iletebilirsiniz.
Aynı zamanda eğer tercih ederseniz siz de “Bu Sony Xperia XZ Kullanım İster?” serimize katılabilirsiniz. Detaylar için serinin duyurusunu yaptığımız videomuzu da izlemenizi öneririz.

Ankaralı takipçimiz Sinan Özgür’ün Bir çift haftalık istihdam deneyimi sonrasında Sony Xperia XZ ile sinir düşüncelerini ilgili videoyu tam burada bulabilirsiniz.

  • Berkin Bozdoğan’ın çektiği Sony Xperia XZ Konteyner Açılışı, Yaklaşım Mekanik ve ayrıca Fiyatı isimli videoyu buradan izleyebilirsiniz.(*15*)
  • Berkin Bozdoğan’ın Sony Xperia XZ inceleme videosunu buradan izleyebilirsiniz.(*15*)
  • Sony Xperia XZ’nin video klip performansını LG G5, Galaxy S7 Edge ve ayrıca HTC 10 ile kıyasladığımız videosuyu buradan izleyebilirsiniz.(*15*)
  • Sony Xperia XZ’nin video klip performansını LG G5, Galaxy S7 Edge ve ayrıca iPhone 7 ile kıyasladığımız videosuyu buradan izleyebilirsiniz.(*15*)
  • Sinan Özgür’ün Ankara’dan gelerek Sony Xperia XZ’yi getir aldığı ve ayrıca kendini tanıttığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.(*15*)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ ile 15 Gün – Sinan Özgür – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply