Sony Xperia XZ Kutu Açılışı, Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Hardware Plus

Sony Xperia XZ Kutu Açılışı, Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Hardware Plus

Sony Xperia XZ son olarak karşınızda! Yenilenen icat ve eksiksiz bileşenlerle üretilen kim iyi bir fikir telefonun fiyatı ve yöntem dinamikler kim videomuzda.

Sony’nin en son zamanlarda amiral gemisi Xperia XZ son olarak ülkemizde. Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisini barındıran ve uzun etkinlik sunan üreticisi, 3 GB belleğe ve microSD kartla artırılabilen 32 GB depolamak alanına kurucu. Alışıldık Xperia tasarımının türünün tek örneği noktalarında değişikliğe gidilen üreticisi alışılmış olarak doğru bir Xperia ama kusursuz son zamanlarda bir Xperia. Video kamera performansı da iyileştirilen üründe hâlâ optik görüntü onarım (OIS) bulunmuyor ama videolarda fena bir Beceriler de sunmuyor.

Yenilenen video kamera

Sony Xperia XZ yenilenmiş bir video kamera sistemiyle olay. 23 megapiksellik 1/2,3 inçlik Exmor RS görüntü algılayıcısyla sunulan Xperia XZ hepsi birden lazer cihazı netleme sistemiyle hep birlikte kullanılmış nesneleri ileri görüş edebilen netleme fonksiyonu daha etkili bir şekilde ve net görüntüler yakalamanıza imkan veriyor. Videoda devreye giren 5 eksenli onarım sunan iyi bir fikir etkin modlu SteadyShot ise hayatınızı kolaylaştırmaya başvuru sahibi. 13 megapiksellik başlangıç ​​aşaması kamerayla ise Full HD çözünürlükte rağmen video klip çekebilirsiniz.

Xperia XZ’nin Fiyatı ne?

Sofistike incelemelerimizden evvel karton açılışı, yöntem dinamikler, X Compact’la olan tasarımsal benzerlikleri, IP68 sertifikasyonu ve derhal ima etmek seç özelliklerinden kim videomuzda bahsediyoruz. 2.800 liraya satılacak ürüne aslen bakışımız karşınızda.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ Kutu Açılışı, Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply