Sony Xperia XZ Premium İnceleme Videosu

Sony Xperia XZ Premium İnceleme Videosu

Sony Xperia XZ Premium, kullanıcılara türünün tek örneği bir multimedya deneyimini dünyanın ilkleriyle sunuyor. Sony Xperia XZ Premium’un karmaşık incelemesi aşağıda listelenmiş.

Sony Xperia XZ Premium güçlendirilmiş Motion Eye elektronik kamera sistemi, bütün hareketleri en sağlıklı ayrıntısına {kadar} yakalayan resim performansı yanı sıra saniyede 960 karelik çok sürekli ateşleme yeteneği sunuyor. Sony Alpha yanı sıra Cyber-shot resim makinelerinde keşfedildi kişiye özel önbelleğine yaratıcı Exmor RS görüntü sensörüyle çok daha hızlı görüntü çekim imkanı yanı sıra 5 kata {kadar} daha yakın sürekli ateşleme performansı sunuyor.

Sony’nin bir ihtiyatlı hazır sunduğu sıradışı aslen 960 kare saniye hızındaki sürekli ateşleme kesinlikle değil. Hepsi birden bir ihtiyatlı telefondaki aslen HDR destekli 4K ekranı da size sunarak gözlemlemek içeriği sanki kişiye özel gözünüzle görüyormuş iyilik zorlayıcı aydınlatma yanı sıra renklerle izlemenize olanak sağlıyor.

Cebinizde ne sahip olmak?

Çoğunluğu insanlar cebinde özel bir telefon taşır. Kim ihtiyatlı telefonun ise sıkı standart dinamikler vardır. Sony Xperia XZ Premium ise en zirve derece deneyimi sunan bir tasarıma, eleman kalitesine yanı sıra olağanüstü özelliklere sahiptir.

Aslında dünyanın en sert cep telefonu işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 835’i kullanan Sony Xperia XZ Premium, lig yanı sıra uygulamalarda en uzun performansı sunmayı başardığı {kadar} 4.5G bağlantısında da belirlenen. Gigabit Class LTE bağlantısı 1 Gbps hıza {kadar} çalışmalar aktarımını destekleyen Xperia XZ Premium toparla teknolojiyi 802.11ac kablosuz Dünya çapında Ağ bağlantısı yanı sıra Bluetooth 5.0 aracılığıyla de destekliyor, ihtiyatlı cihazların taze neslini en mükemmel moda trendi somutlaştırmak ediyor.

İleri derece Xperia kamerası

Elektronik kamera konusunda Sony’nin yaratıcı olduğu deneyimi taşıyan bir bir tane daha yaratıcı yok. Motion Eye elektronik kamera sistemiyle cep telefonu fotoğrafçılığın sınırlarını bir kere deaha geri yükleme belirleyen Sony, Xperia XZ Premium’da en toparla elektronik kamera yeteneklerini sergiliyor. Motion Eye elektronik kamera sistemi Sony’nin en taze Alpha yanı sıra Cyber-shot resim yanı sıra elektronik kamera sistemlerindeki Exmor RS sensörünü yanı sıra algıylayıcı teknolojilerini cebinize getiriyor. Kim sayede sıkı inanılmaz uzun kaliteli 19 megapiksellik fotoğraflar yanı sıra 4K Ultra HD videolar çekmiyorsunuz aynı anda saniyede 960 kare hızda çok sürekli ateşleme videolar çekebiliyorsunuz.

F/2 diyafram açıklığına yaratıcı elektronik kamera elektronik aletler görüntü onarım aracılığıyla sanki özelleştirilmiş bir sarsıntı engelleme sistemine bağlamışsınız iyilik sarsıntısız yanı sıra stratejik videolar çekmenizi sağlıyor. Lazer cihazı netleme siyah ortamda rağmen en kibar sonucu almanızı sağlarken farklı renkler sensörü sürekli en içsel renkleri görmenizi yanı sıra kaydetmenizi teminat altına alıyor. 13 megapiksellik başlangıç ​​aşaması elektronik kamera ise sizi yanı sıra arkadaşlarınızı en mükemmel moda trendi büyük sefile çekimlerde bir araya getiriyor.

#Xperia960 – Sony Xperia XZ Premium

Anı tuzak yanı sıra zamanı yavaşlatmak Daha önce hiç kim {kadar} basit olmamıştı.

Saniyede 960 kare ateşleme yapabilen Motion Eye elektronik kamera sayesinde Sony Xperia XZ Prmium size en güzen anları Daha önce hiç kimsenin son zamanlarda göremeyeceği moda trendi velayet imkanı veriyor. Olağan bir sürekli ateşleme kameraya bağlı olarak kırışık be kırışık fazla kare çekebilen sürekli ateşleme yöntem nerede olursa olsun paylaşabileceğiniz video klip dosyaları oluşturmanızı sağlıyor. İster kaleye verimli yükselen topu isterseniz de gökten düşen fırtına damlalarını Sony Xperia XZ Premium aracılığıyla yakalayabilirsiniz.

Öngörücü Ateşleme Özelliği

Öngörücü Ateşleme özelliği hareketli sahneleri siz daha çekmeye başlamadan arka uç planda resim karelerini sizin için çekip saklıyor. Ateşleme yaptığınız anda ise geriye verimli da giden 4 türünün tek örneği resim alternatifini size gösterip arasından en beğendiğinizi, anı en mükemmel yakalayanı seçmenizi sağlıyor.

Fakir aydınlatma koşullarında en mükemmel görüntüyü yakalamanız için %19 daha kapsamlı piksellere yaratıcı görüntü sensörüne yaratıcı olan Xperia XZ Premium, f/2 diyafram açıklığıyla aydınlatma performansını daha da artırıyor. Itibaren görüntünün en mükemmel moda trendi sensöre ulaşmasını sağlayan Sony G Mercek teknolojisi zirve derece cihazlada olduğu iyilik kim ihtiyatlı hazır da sizinle. Sensöre düşen görüntü resim konusunda en iyilerden olan Sony’nin Bionz görüntü işlemcisiyle en mükemmel haliyle kaydediliyor.

Gözden geçirmek: Olağanüstü fotoğraflar, bak müşteri sahneler yanı sıra zamanı donduran videolar!

Bir konsept daha selamlar: 4K HDR Göster

Cep telefonu cihazlarımızı “her neyse” için kullandığımız kim günlerde filmlere yanı sıra dizilere de kim ekranlardan erişiyoruz. Ekrana yansıyan görüntünün kalitesini Sony televizyonlardan alınan Bravia Engine yanı sıra Triluminos farklı renkler zenginleştirme teknolojisiyle sürekli en mükemmel seviyede tutan Sony kim defa, yine bir aslen olarak geçtiğimiz sene sunduğu 4K çözünürlüğe hemen şimdi de HDR özelliğini ekliyor. High Dynamic Range teknolojisi gözünde canlandırmak parlaklığının yanı sıra renklerin görüntülenmesini türünün tek örneği bir boyuta taşıyor.

Tamamen videolarda yanı sıra fotoğraflarda kesinlikle değil sürekli 4K çözünürlükte satış elemanı Sony Xperia XZ Premium’un ekranı HRD teknolojisi sayesinde zirve derece tiyatro sistemlerinin canlılığını yanı sıra en taze TELEVİZYON sistemlerinin yeteneğini avuçlarınıza getiriyor. Öne tarafa papaz stereo hoparlörler sayesinde en mükemmel seyir hattı keyfini başına en kısa sürede cebinizde taşırsınız.

Sıcaklık şartlarına yaşamak

Sony Xperia XZ Premium, çevre şartlarına yaşamak yapısını IP65/68 sertifikasyonuyla belgelendiren bir ihtiyatlı telefondur. Yağış yağarken ya da kazara özellikli su sıçramaları iyilik durumlarda sizi yarı yolda bırakmaz.

Gorilla Glass 5 aracılığıyla sapasağlam

Sony’nin alışıldık tasarımını başlangıç ​​aşaması yanı sıra arka uç panelde alışılmadık derecede zorlu Corning Gorilla Glass 5 aracılığıyla sağlamlaştıran Xperia XZ Premium, olağanüstü küre hatları koruyor, en zorlu Xperia deneyimini sunuyor.

En konforlu gözetim

Iyi bir fikir telefonların güvenlikleri kullanışsız gözetim önlemleriyle laderine terk edilemeyecek {kadar} önemlidir. Bütün bireysel bilgileriniz kenar tarafa, elektrik düğmesiyle bütünleşik moda trendi üretilmiş başparmak izi okuyucusuyla güvende.

Pilin en etkili bir şekilde hâli

10 nanometreilik Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi sıkı uzun verimlilik vermez aynı anda bekleme beklenmedik bir şekilde pili de az tüketir. Qnovo Adaptive Charging teknolojisi pilinizin daha yüksek ömre yaratıcı olmasını sağlarken Smart Stamina teknolojisi sizin kiralama biçiminizi öğrenir yanı sıra pilinizin sadece nasıl harcandığını dikte altına alır; sizi yolda bırakmaz.

Eksiksiz verimlilik, kapsamlı depolamak

Uzun performanslı işlemciyi 4 GB bellekle destekleyen Sony, XZ Premium’da 64 GB boyutunda inanılmaz hemen yerleşik depolamak alanı sunuyor. Resim yanı sıra videolar için beklemenize gerekir kalmıyor. Dilerseniz microSD hafıza kartı yuvası da size uygun artan imkanı sunuyor.

Sony Xperia XZ Premium Strateji Özellikler

  • İşlemci: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (4 x 2,45 GHz + 4 x 1,9 GHz Kryo)
  • Bellek: 4 GB
  • Depolama alanı: 64 GB
  • Elektronik kamera: 19 megapiksel MotionEye f/2 25 mm lazer cihazı AF yanı sıra IR farklı renkler sensörü Yüz: 13 megapiksel f/2 22 mm
  • Kablosuz: 802.11ac dual band yanı sıra Bluetooth 5.0
  • Kablolu: USB 3.1 Type C
  • Elektrik pili: 3.230 mAh

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ Premium İnceleme Videosu

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply