Sony Xperia XZ Premium, MWC 2017’nin En İyi Telefonu Seçildi

Sony Xperia XZ Premium, MWC 2017’nin En İyi Telefonu Seçildi

Yıllık Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress kapsamında GSM Kolezyum vasıtasıyla çünkü En İyi Taze Ihtiyatlı Telefon ödülü kim sene Sony’e gitti.

Sony’nin taze afiş gemisi Xperia XZ Premium aynı şekilde Birleşik Imparatorluk Blog Ödülleri’nde En Etkileyici Üreticisi ödülünü alırken, Tech Radar vasıtasıyla Okuyucuların Seçimi ve ayrıca En İyi Ihtiyatlı Telefon aracılığıyla Wired dergisi vasıtasıyla En Havalı Telefonu karar vermek.

Şirketin Baş yönetici’su Hitoki Totoki yaptığı açıklamada Xperia XZ Premium’un şirketin bugüne {kadar} çıkarmış olduğu uzmanlaşmış olarak en artırılmış ihtiyatlı telefon olduğunu belirtti. Kim ödülün kendilerini onurlandığını hazırlanıyor Totoki ürünün şimdiye {kadar} kurumsal ortaklarından, medyadan, tüketicilercen ve ayrıca endüstri içerisindeki kişilerden onay kapsamlı sözler aldığını belirtti.

Sony Mobile CMO’su Michael O’Hara ise MWC kapsamında GSMA vasıtasıyla düzenlenen Glomo Ödülleri’nde kim tam hafta umut olan ve ayrıca fayda galip herkesi tebrik ettiklerini ve ayrıca Glomo Ödülleri’nin sık sık bir devinim içerisinde keşfedildi cep telefonu endüstrisinde, yenilikçiliği ve ayrıca gelişimi desteklediğini belirtti. O’Hara aynı şekilde kim ödülü kendilerine layık gördükleri için katkısı olan herkese farkındalık etti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ Premium, MWC 2017’nin En İyi Telefonu Seçildi

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply