Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Tanıtımı Gerçekleştirildi

Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Tanıtımı Gerçekleştirildi

Sony’nin kim sene başında Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress’te duyurduğu afiş gemisi Xperia XZ Premium’un Türkiye tanıtımı yapıldı.

Sony Xperia XZ Premium’un en son derece başlangıç ​​aşaması plana çıkan özelliği kamerası. Telefonun arka uç tarafında olanaklar banliyö bölgesi Motion Eye kamerasında resim makinelerinde olanaklar banliyö bölgesi yerleşik görüntüleme teknik bilgi birikimi olanaklar alıyor. Telefonun Exmor RS görüntü sensörü içerisinde dahili bellek bulunuyor ve ayrıca kim sayede 5 katman anında görüntü tarayabiliyor. Bütün bütün bunların sonuçta ortaya saniyede 960 kare kaydedebilen bir bilge telefon ortaya çıkıyor.

4K HDR ekrana kurucu telefonun arka uç tarafında 19 MP büyüklüğünde Motion Eye kamerası bulunuyor. Başlangıç ​​aşaması tarafındaki selfie kamerası ise Exmor RS sensörlü ve ayrıca 13 MP. Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisine kurucu olan hazır 5.5 inç büyüklüğünde 4K HDR göstermek ve ayrıca Qualcomm Quick Charge 3.0 bulunuyor. Cihazın en üstünde ise Corning’in Gorilla Glass 5 camı olanaklar alıyor.

Harika krom ve ayrıca düşünceli okyanus siyahı renkleri aracılığıyla 14 Haziran 2017 tarihinde satışa çıkacak olan telefonun fiyatı ise 3599TL.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Tanıtımı Gerçekleştirildi

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply