Sony Xperia XZ Türkiye’de Satışta!

Sony Xperia XZ Türkiye’de Satışta!

Sony Mobile’ın Eylül ayının başında IFA fuarında tanıttığı taze amiral gemisi Xperia XZ iyi bir fikir telefonu Tavuk’de satışa sunuldu.

Sony Xperia X serisinin taze amiral gemisi Xperia XZ ve ayrıca başarıyla geçti tam hafta Tavuk’de satışa çıkan premium Xperia X Compact modelleri, Xperia’nın şu şiddetli kadarki en mükemmel resim kalitesini sunan güçlendirilmiş video kamera teknolojisiyle olay. Kim geliştirme, eylem halinde ve ayrıca pratik olarak başına durumda net ve ayrıca hayatın gerçeklik renkleriyle bir bakış dolduran fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. 23MP şiddetli video kamera deklanşör tuşuna bastığınız anda kamerayı açıp 0,6 saniye seç bir dönem diliminde son derece derhal resim çekmenizi sağlıyor.

Başına Bir çift taze varyasyon de Sony’nin Mantıklı Kesinlikle Mod’da SteadyShot™ teknolojisini yoluyla şu anda 5 eksenli görüntü onarım hizmeti imkânı sunuyor, kim sayede yürürken ya da şiddetli bölgesel planda parlak daha kaliteli videolar çekebilirsiniz.

Xperia XZ, etkileyici selfie’ler için, uzun hassasiyete yaratıcı 13MP yüz kamerasıyla ışığın kötü olduğu durumlarda ve ayrıca sınıflandırma selfie’lerinde parlak etkileyici sonuçlar ödünç almak etmenizi sağlıyor. Xperia XZ, hepsi birden detaylarla kapsamlı, pürüzsüz ve ayrıca zorlayıcı görüntüler alabilmeniz için en uzun kalitede 4K geçmiş tarih imkânı sunuyor.

Muhteşem tasarımı, 5.2” ekranı ve ayrıca metalik geri kasasıyla Xperia XZ elinize etkileyici bir stil uyumluluk sağlıyor. Kesintisiz ortaya çıkmak, tek formdan esinlenerek zanaat; uzun parlaklığa ve ayrıca saflığa yaratıcı olan ALKALEIDO™ metalik ise cihazın birinci sınıf tasarımını zenginleştiren ışıltı ve ayrıca yoğunluk hissini ortaya koyuyor.

1475747484_xperia_xz_blue

Xperia XZ, suya geçiyor tasarımı sayesinde, üstüne su döküldüğünde ya da yağış aşağıda rahatlıkla kullanılabiliyor. Xperia XZ ve ayrıca X Compact’ta, pili kalkan amacıyla bağlı kalarak personel ve ayrıca elektrik pili ömrünü Bir çift katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging aracılığıyla tamamlanmış Battery Care özelliği tesis alıyor. Qnovo Adaptive Charging, elektrik pili ömrünü kısaltacak her türlü bir zararı kaçınma amacıyla suçlama akımını izleyerek önemli ayarlamaları yapıyor. Battery Care ise, öğrenilmiş alışkanlıkları çok önemli alarak suçlama sürecini belirlemek ediyor ve ayrıca suçlama düzeyi %90’a geldiğinde, suçlama etmeyi durduruyor, şiddetli şarjı önleyerek doğru gereksinim duyulan andan daha önce suçlama etme işlemini sonlandırıyor. Xperia İpuçları da özel öneriler ve ayrıca içgörü sunmak için bireysel alışkanlıklarını tanıyor ve ayrıca dolayısıyla size özel bireysel deneyimlerinizi yükseltmenizde değerli etkinlik. Mantıklı Temizleyici, kullanmak alışkanlıklarını öğrenerek, pozitif uygulamaların yüz belleklerini siliyor ve ayrıca üreticisi performansını esasen en zirve düzeye çıkarıyor. Böylelikle düzenli olarak pozitif performansı sağlıyor.

1475747484_xperia_xz_horizontal_full

Xperia XZ, harika bir şekilde Beceriler tedarik için Qualcomm® Snapdragon™ 820 işlemciyle hep birlikte olay. Xperia XZ ve ayrıca Xperia X Compact’ı tuttuğunuz bir kez bu olduğunuzu tanımlayabilen başparmak izi sensörlü açma kapama tuşu, cihazların kenar tarafında tesis alıyor ve ayrıca telefonunuzu garip hareketle uygun şekilde bir biçimde açabilmenize olanak sağlıyor.

Başına Bir çift varyasyon de cihazınızı hızlı suçlama edebilmeniz için taze USB Type-C™ suçlama cihazı aracılığıyla sunuluyor. Sony Xperia XZ, doğanın güzelliğinden esinlenerek ortaya çıkan yeni rengi; Yağmur ormanı Mavisi ve ayrıca Madeni Karanlık ve ayrıca Platinum renkleri aracılığıyla Xperia X Compact ise; Uzay Siyahı ve ayrıca Beyaz renkli renklerinin ve ayrıca, taze imzamız olan Buğulu Mavi rengiyle olay.

Sony Xperia XZ 2.799 TL öneriler edilen dönüştürme fiyatı aracılığıyla 19 Ekim itibariyle satışa sunuluyor.

Xperia XZ’in Öne Çıkan Yöntem Yönler

  • Üçlü görüntü algılama teknolojisine yaratıcı 23 MP video kamera
  • 5 eksenli görüntü onarım hizmeti aracılığıyla yeni Steady Shot
  • Exmor RS sensörlü ve ayrıca 22 mm lensli 13 MP yüz video kamera
  • Qnovo Adaptive Charging
  • Qualcomm® Snapdragon™ 820, 64 parçacık 4 Çekirdekli işlemci çipi
  • USB Type-C™
  • 5,2 inç kavisli Full HD göstermek

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ Türkiye’de Satışta!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply