Sony Xperia XZ ve Premium Modeli Xperia X Compact Tanıtıldı

Sony Xperia XZ ve Premium Modeli Xperia X Compact Tanıtıldı

Sony Mobile, bu gece taze Xperia X serisi mantıklı telefonlarına Bir çift dikkate değer sürüm daha eklediğini duyurdu. Amiral gemisi Xperia XZ ve premium Xperia X Compact, Şubat ayında Cep telefonu Insan Kongresi’nde tanıtılan vizyonun devamı olarak daha mantıklı ve özel bir yeterlilik sunuyor.

“Xperia aracılığıyla herhangi bir yer en muazzam anlarınızda size geliştirmek aslında olmak, günlük kayıt hayatınıza yatıştırmak ve doğallık katıp çok çok daha az proje sarfetmenize imkan teslim etmek istiyoruz,” diyen Sony Mobile Communications, Global Dönüştürme ve Reklam birimi Devlet Başkanı Temsilci Hideyuki Furumi, sözlerine şöyle oyalanmak etti: “Xperia XZ ve Xperia X Compact aracılığıyla başına anı anında yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda üçlü görüntü algılama teknolojimiz sayesinde, karanlık ya da gündüz varyasyon etmeksizin net resimler çekebilir ve dürüst gerçek hayatın renklerini yakalayabilirsiniz.”

Hareketleri, hayatın dürüst gerçek renkleriyle lazer cihazı hızında yakalayın

Sony’nin Xperia X serisinin başlangıçta amiral gemisi mantıklı telefonu Xperia XZ ve premium Xperia X Compact modelleri, şu şiddetli {kadar} Xperia’nın en mükemmel resim kalitesini sunmak için taze ve güçlendirilmiş bir elektronik kamera teknolojisiyle olay. Son zamanlarda modeller bir mantıklı mevcut bulundu en güçlendirilmiş kameraya kurucu beri Sony’nin elektronik kamera teknolojisindeki mirasını sanal görüntüleme mühendislerinin koordinat aracılığıyla birleştiriyor. Xperia XZ ve X Compact modellerinde, Sony’nin yardımcı sensörüne en zirve düzeyde yükseltilmiş, Bir çift değerli algılama birimi ekleniyor ve Sony’nin üçlü görüntü algılama teknolojisi ortaya çıkıyor. Kim geliştirme, eylem halinde ve pratik olarak başına durumda dürüst gerçek hayatın renkleriyle bak dolduran fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Sony’nin başlangıç ​​ Exmor RS™ cep telefonu görüntü sensöründen dahil üçlü görüntü algılama teknolojisi, Exmor RS™’in, acımasız ve uzun kaliteli görüntü harmanı ve net sonuçlar ulaşmak üzere zanaat, hareketli nesneleri akıllıca izleyebilen Öngörücü Hibrit Odaklama aracılığıyla birleşiyor. Buna üstüne üstlük, uzaklık algılama birimi teknolojisine kurucu Lazer cihazı {otomatik} odaklama, aydınlatma düzeyinin kötü olduğu durumlarda net fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Size ise çevredeki aydınlatma kaynağına ilişkili olarak beyazlık dengesini verimli bir biçimde ayarlayabilen renge riskli RGBC-IR algılama birimi teknolojisi sayesinde dürüst gerçek hayatın muhteşem renklerinin tadını koymak kalıyor.

23MP şiddetli elektronik kamera, özellikle net çekimlere kesinlikle değil, hepsi birden deklanşör tuşuna bastığınız anda inanılmaz bir hızlı kamerayı açıp 0,6 saniye iyilik bir dönem diliminde resim çekmenize olanak tanıyor bu nedenle olağanüstü fotoğraflar çekmenizi sağlamak ediyor. Son zamanlarda Xperia XZ ve X Compact modellerinde, resim çekici deneyimini daha da geliştirmek için objektif hızı ve odaklama kontrolü iyilik tasarımcı opsiyonlar ve manuel ayarlarda çok daha fazlası bağımsızlık isteyenler için güçlendirilmiş özellikler dahil. Günümüzde videolar, benzersiz anları tuzak ve kültürel medyada paylaşmak için inanılmaz daha yaygın bilinen hale olay. Kim bağlamda, başına Bir çift taze sürüm de Sony’nin Handycam® tarih özelliği olan kameraları ve olağanüstü videolar çekmenize olanak tanıyan Iyi bir fikir Proaktif olarak Mod’a kurucu SteadyShot™ teknolojileriyle geliştirilen görüntü onarım sisteminin evrimine muazzam katkılar sağlıyor. Hemen şimdi 5 eksenli onarım teknolojisi sayesinde, yürürken ya da şiddetli Yerel alan plandan sihirbaz daha kaliteli videolar çekebilirsiniz.

1472713668_Xperia_XZ_life_style

Xperia XZ, olağanüstü selfie’ler için, zirve düzeyde uzun hassasiyete kurucu 13MP başlangıç ​​aşaması kameraya kurucu. Başlangıç ​​aşaması kameranın ISO6400 derecesinde uzun hassasiyeti ve 22mm/90-derece kapsamlı açılı lensi, ışığın kötü olduğu durumlarda ve kategori selfie’lerinde sihirbaz olağanüstü sonuçlar elde etmek etmenizi sağlıyor. Xperia XZ, hepsi birden detaylarla toplam, usta ve güçlü görüntüler alabilmeniz için en uzun kalitede 4K tarih imkânı sunuyor.

Hayatınıza uyumluluk sağlayacak prim icat

Harika kesintisiz ortaya çıkmak tasarımı, 5.2” cam ekranı ve metalik geri kasasıyla Xperia XZ elinize olağanüstü bir moda uyumluluk sağlıyor. Kesintisiz ortaya çıkmak, yalnız formdan esinlenerek zanaat; uzun parlaklığa ve saflığa kurucu olan ALKALEIDO™ metalik ise cihazın prim tasarımını zenginleştiren ışıltı ve yoğunluk hissini ortaya koyuyor. Xperia XZ, doğanın güzelliğinden esinlenerek ortaya çıkan yeni mavi rengi; Yağmur ormanı Mavisi, Madeni Daha koyu ve Platinum renkleri aracılığıyla olay.

Xperia X serisine yaygın bilinen Sony şekil faktörü eklenerek, Xperia X Compact’ın çok küçük çerçevesi içerisine acımasız bir geliştirme yerleştiriliyor. 4.6” ekranı ve kesintisiz ortaya çıkmak tasarımı, Xperia X Compact’ı daha basit bir biçimde tutabilmenizi sağlayarak özellikle bir elinizle kullanım üzere pozitif hale getiriyor. Xperia X Compact’ın prim tasarımı, uzun parlaklığa kurucu simge durumuna küçült kısmı ve dokunulduğundaki sağlamlık hissinden anlaşılabiliyor. Xperia X Compact, Uzay Siyahı ve Beyaz renkli renklerinin ve ayrıca, taze imzamız olan Buğulu Mavi rengiyle sunuluyor.

1472713672_Xperia_XZaccessories

Sony’nin faydalı tasarımdaki uzmanlığı, “telefonuma su sıçrarsa” endişesini ortadan kaldırıyor; Xperia XZ’i, suya geçiyor tasarımı sayesinde, üstüne su döküldüğünde ya da yağış aşağıda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Xperia XZ ve Xperia X Compact’ın telefonu tuttuğunuz en kısa sürede bu olduğunuzu tanımlayabilen başparmak izi sensörlü açma kapama tuşu, cihazların kenar tarafında tesis alıyor ve telefonunuzu tuhaf hareketle uygun şekilde bir biçimde açabilmenize olanak sağlıyor.

Deneyiminizi değiştir üzere alışkanlıklarınızı öğrenir

Iyi bir fikir telefonlarımıza günlük kayıt hayatınızı ile yardım, akıcılaştırmak ve daha komik hale getirebilmek için mantıklı özellikler ekledik. Xperia XZ ve X Compact’ta, pili koruma amacıyla takip personel ve elektrik pili ömrünü Bir çift katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging aracılığıyla tamamlanmış Battery Care özelliği tesis alıyor. Qnovo Adaptive Charging, elektrik pili ömrünü kısaltacak her türlü bir zararı caydırıcılık amacıyla ima etmek akımını izleyerek hayati ayarlamaları yapıyor. Battery Care ise, öğrenilmiş alışkanlıkları hayati alarak ima etmek sürecini belirlemek ediyor ve ima etmek düzeyi %90’a geldiğinde, ima etmek etmeyi durduruyor, şiddetli şarjı önleyerek doğru gereklilik duyulan andan geçmişte ima etmek etme işlemini sonlandırıyor. Xperia İpuçları da özel yardım ve içgörü sunmak için müşteri alışkanlıklarını tanıyor ve bu nedenle size özel müşteri deneyimlerinizi yükseltmenizde değerli oluşum. Iyi bir fikir Temizleyici, istihdam alışkanlıklarını öğrenerek, kendinden emin uygulamaların başlangıç ​​aşaması belleklerini siliyor ve ekipman performansını esasen en zirve düzeye çıkarıyor. Böylelikle tutarlı pozitif performansı sağlıyor.

1472713657_Xperia_XZ_horizontal_full

Verimlilik önemlidir

Telefonunuzda harika bir şekilde yeterlilik teslim etmek için, Xperia XZ Qualcomm® Snapdragon™ 820 işlemciyle hep birlikte olay. Şimdiye {kadar} üretilen en önceden teknolojiye kurucu cep telefonu işlemci çipi olan Snapdragon 820, X12 LTE sayesinde etkileşim, fotoğraf, resim özelliklerini, elektrik enerjisi ve elektrik pili verimliliğini en zirve düzeyde destekliyor.

Aksesuarlar

Xperia XZ ve Xperia X Compact aracılığıyla kullanılmak üzere, renklerine takip bir seçim Kendini kontrol Oluyor seçeneği sunuyoruz. Bunların ortasında, kılıfı açmadan mantıklı bir ev penceresi ile mantıklı telefonunuzda Sevilen uygulamalarınıza erişmenizi sağlayan Style Cover Touch (SCTF10/20) tesis alıyor. Hızlı video kaydı görüntülemek için Style Cover Ayağa kalk (SCSF10/20)’in değiştirilebilir görüntüleme açısına kurucu {otomatik} açma/kapama işlevi bulunuyor. Başına Bir çift sürüm de cihazınızı basit ima etmek edebilmeniz için taze USB Type-C™ ima etmek cihazı aracılığıyla olay.

1472713647_Xperia_XZ_blue_horizontal

Xperia Iyi bir fikir Ürünler

Sony olarak çağrı alanında hiç bitmeyen taze öğe yeniden modelleme yolunu keşfetmeye oyalanmak ederken daha çok yakından ve daha insani yöntemlerle bağlantı kurulan mantıklı ürünlerimizi de geliştiriyoruz. Sony’nin kulak-içi kullanımlı ve ellerin serbest kalmasını sağlayan Iyi bir fikir Ürünü Xperia Ear pazara getirdiği yeni bir çağrı anlayışı aracılığıyla Kasım ayı itibariyle tüketiciye sunuluyor. Xperia Ear mantıklı telefonunuza kablosuz bağlanarak ifade etmek yönlendirmelere verdiği integral ve dürüst gerçek gürültü etkileşimli sezgisel işlemlerle yeterlilik ve geliştirmek sağlıyor. Sony Agent Teknolojisi ve açıklık sensörü aracılığıyla donatılan Xperia Ear, günlük kayıt programınız ve çeşitli diğer özel bilgi iyilik pratik bilgileri kulaklığı taktığınız anda size sunuyor. Sony, hepsi birden Iyi bir fikir Ürünlerin sağladığı müşteri deneyimlerine genel olarak göz olarak, Yahoo Japonya ve Nestlé Japonya’nın hizmetleriyle birleştirilen Xperia Projector ve Xperia Agent’ı IFA’da kavram olarak sergiliyor.

1472713658_Xperia_XZ_blue

Xperia XZ pazara global olarak Ekim 2016’da; Xperia X Compact ise Eylül 2016 itibariyle sunulacak.

Xperia XZ ve Xperia X Compact modellerinin bütün özelliklerini aşağıdaki adreste bulabilirsiniz:

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ ve Premium Modeli Xperia X Compact Tanıtıldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply