Sony Xperia XZ1, 2.999TL Fiyatıyla Türkiye’de! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ1, 2.999TL Fiyatıyla Tavuk’de! – Hardware Plus

Sony’nin taze sıradağlar sürüm olan Xperia XZ1, gecikmeli olarak son olarak ülkemiz topraklarında. 2.999TL fiyatıyla makul kesinlikle olacak Xperia XZ1, bütün perakende mağazalarında bu akşam satışta.

Sony’nin IFA 2017’de lanse ettiği taze yaratılış zirve derece telefonu olan Xperia XZ1, son olarak Tavuk’de satışa sonuç. Android 8.0 Oreo aracılığıyla kutudan çıkacak olan makine, tasarımsal olarak OmniBalance teknolojisine ısrar ederken prosedür özellikler olarak modern standartlarında bir özet veriyor.

5.2 inç boyutunda Full HD çözünürlüğe yaratıcı bir HDR ekrana yaratıcı olan Xperia XZ1, Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti, 4GB RAM ve ayrıca 64GB MicroSD hafıza kartı destekli depolamak alanı sunuyor.

IP68 suya ve ayrıca toza e karşı güç sunmaya ısrar eden XZ1, Quick Charge 3.0 teknolojisi sayesinde 2.700mAh bataryasını hızlıca doldurabiliyor. 148 x 73 x 7,4 mm boyutlarında ve ayrıca 156gr ağırlığında olan makine, 19MP çözünürlüğündeki Motion Eye kamerasının ve 13MP’lik bir başlangıç ​​aşaması elektronik kamera da barındırıyor.

Yakamoz Mavisi, Daha koyu, Baştan çıkarıcı Gümüş ve ayrıca Uzay Pembesi adlarını taşıyan farklı renkler seçenekleri aracılığıyla itibaren Sony Xperia XZ1, bu akşam itibariyle 2.999TL’lik fiyatıyla perakende mağazalarda satın alınabilir durumda. 16 Ekim itibariyle de Vodafone Cüzdan Merkezleri’nden alınabilecek Sony Xperia XZ1, ardından Türk Telekom mağazalarında da satışa çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ1, 2.999TL Fiyatıyla Türkiye’de! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply