Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium ve XZs Kamera Güncellemesi Alıyor

Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium ve XZs Kamera Güncellemesi Alıyor

Sony’nin sonuçlandırmak çıkan uzun teknolojili 4 telefonu olan Xperia XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium, ve Xperia XZs görüntü handikap problemini düzeltecek bir geliştirmek alıyor.

Önemli lense kurucu kameraları aracılığıyla, şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı açılı görüntüler çekebilen Sony telefonları, çektiği önemli fotoğrafların bütünlüğünü korumakta sürükle çekiyordu. Bir şaşırtıcı bir şekilde Sony kullanıcısının yaralı taraf olduğu kim sağlık durumu bir noktada sona eriyor, verilen son zamanlarda itibaren geliştirmek kim problem için bir ölçü getiriyor. Son zamanlarda geliştirmek aracılığıyla kader olan “Correction for image distortion” seçeneği elektronik kamera ayarlarında bulunacak ve {artık} çektiğiniz fotoğrafların bütünlüğünü koruyarak bozulmasını engelleyecek.

Son zamanlarda kader elektronik kamera bozulmasını engelleyen kalite, Android güncellemesi aracılığıyla birbirleriyle kader. Oreo koşu sistemlerine kurucu bütün bütün cihazlara güncellemenin Kasım ayı sonuna {kadar} gelmesi bekleniyor. Xperia XZs ekipman için ise son zamanlarda kader kalite, Android Oreo aracılığıyla birbirleriyle kader. Fakat bunun için belli bir arka plan ancak verilmedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium ve XZs Kamera Güncellemesi Alıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply