Sony Xperia XZ2 Compact inceleme (VİDEO)

Sony Xperia XZ2 Compact inceleme (VİDEO)

Sony Xperia XZ2 Compact inceleme videomuzda, geçtiğimiz MWC 2018 etkinliğinde tanıtılan modelin bütün detaylarına çok yakından bakıyoruz.Sony Xperia XZ2 Compact inceleme

XZ2 ailesinin göstermek boyutu olarak çok küçük bunu söyledikten sonra yöntem kalite anlamında abilerinden bir eksiği olmayan XZ2 Compact stil, tasarımsal açıdan geçmiş seriye bağlı olarak sayısız farklılıkla olay. Kim yolculuk başparmak izi sensörü yanda kesinlikle değil arka uç tarafta konumlandırılmış durumda. Bunlara ek olarak 3.5 mm’lik kulaklık girişi de kim modelde bulunmuyor. Aslında özelliklerine baktığımızda 12.1 mm kalınlığı aracılığıyla bir hayli ‘tombul’ bir telefon olan XZ2 Compact modelinde, yine suya ve ayrıca toza güç unutulmamış. Cihazın gürültü performansı ise açıkçası son derece güvenilir. Hem stereo hoparlörlerin performansı, hem de kulaklık performansı HTC U12+ modeliyle birbirleriyle piyasanın en iyilerinden bir kişi diyebiliriz.

5 inç boyutlu ekranda Full HD+ müzakere sunan telefon, HDR destekli ekranıya gerçekten bakış alışverişçi öyle gibi görünmek. Siyahlar dürüst gerçek daha koyu olarak bildirmek çekerken, 2.5D kavisli cam aracılığıyla birbirleriyle yükseklik düzey bir görüntüleme deneyimi kullanıcılara sunuluyor. Bunlara ek olarak tutarlı olduğu iyilik X-Reality Engine ve ayrıca Triluminos iyilik teknolojiler kim erişilebilir da erişilebilir. Gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden banliyö cihazda 4 GB RAM ve ayrıca 64 GB depolama alanı alanı bulunuyor. Depolama alanı alanını microSD hafıza kartı aracılığıyla 512 GB’a {kadar} arttırabilmek uygulanabilir. Ekipman bileşenleri böyle olunca XZ2 Compact performansı haliyle bir hayli uzun. Cihazın oynatamadığı organizasyon, üstesinden gelemediği rutin yok.

Sony Xperia XZ2 Compact inceleme

Geri tarafında 19 MP‘lik MotionEye video kamera barındıran üreticisi, renkleri insanlar gözünün gördüğüne Yerel alan vermesi ve ayrıca detayların çekici yansıtıldığı fotoğraflarla öne çıkıyor. Karanlık çekimlerinde ise OIS‘ın yokluğu hissediliyor. Bunu söyledikten sonra telefonu sabitlemeyi başardığınızda, karanlık fotoğrafları da bir hayli bakış alışverişçi. Bunlara ek olarak kim video kamera 960 FPS slow-mo videoları 1080p FullHD çözünürlüğünde kaydedebiliyor. Yüz tarafta ise 5 MP‘lik bir yüz kameramız sahip olmak.

Nihayet 2870 mAh batarya aracılığıyla bir günü çıkartabiliyorsunuz. QuickCharge 3.0 aracılığıyla hemen suçlama desteğinin olduğunu da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 Compact inceleme (VİDEO)

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply