Sony Xperia XZ2 Compact kutu açılışı – Hardware Plus

Sony Xperia XZ2 Compact kutu açılışı – Hardware Plus

Sony Xperia XZ2 Compact kutu açılışı videomuzda, kim uzun yıllar MWC 2018 etkinliğinde tanıtılan cihazın kutu içeriğine yanı sıra genel olarak tasarımına çok yakından bakıyoruz. Cihazı Uluslararası’dan 450 Euro’ya satın hinterlandı bir arkadaşımız sayesinde edindik. Kendisine buradan ne zaman daha farkındalık ediyoruz.Sony Xperia XZ2 Compact yönler

Sony’nin taze icat anlayışını yansıtan telefonun başparmak izi sensörü, kim yolculuk kenar tarafta kesinlikle değil cihazın geri tarafında tesis alıyor. Yekpare metalik konut kullanan teklif suya yanı sıra toza güç tesis alıyor. Yine de kim yolculuk 3.5 mm‘lik kulaklık girişinin olmadığını belirtmemiz gerekir.

5 inç boyutlu ekranda FullHD+ yerleşim yanı sıra HDR desteği sunuluyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden hinterlandı Xperia XZ2 Compact‘ta aynı şekilde 4 GB RAM yanı sıra 64 GB dahili depolamak alanı bulunuyor. Dilerseniz kim depolamak alanını 512 GB‘a {kadar} microSD hafıza kartı desteği aracılığıyla hep birlikte arttırabiliyoruz. Arka uç tarafında Motion Eye adı çünkü 19 MP’lik bir önemli elektronik kamera tesis alırken, başlangıç ​​aşaması tarafta 5 MP‘lik bir selfie kamerası bulunuyor. Arka uç kamerada 1080p Full HD çözünürlüğünde 960 FPS super-slow mo videolar çekebiliyoruz. Nihayet teklif derhal suçlama destekli 2870 mAh kapasiteli bir elektrik pili olduğunu da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 Compact kutu açılışı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply