Sony Xperia XZ2 Premium Android 9 Pie güncellemesini alacak

Sony Xperia XZ2 Premium Android 9 Pie güncellemesini alacak

Sony geçtiğimiz ay Xperia ZX2 Premium sürüm için Android 9 Pie’ın geleceği sözünü vermişti. Kim ay içine de çeşitli diğer 3 sürüm için güncellemeleri başlattı. Kim modeller Xperia XZ Premium, Xperia XZ1yanı sıra Xperia XZ Kompakt olarak biliniyor.

Sony Xperia XZ2 Premium için gözünde canlandırmak görüntüsü ortaya sonuç!

3 sürüm için bilgi planlandığı tercih ilerlemese de Japon telefon yaratıcı, XZ2 Premium sürüm içine verdiği sözü tuttu. Buna bağlı olarak kader ay kim sürüm de Android 9 Pie güncellemesini almaya başlayacak.

Bir Sony bloğuna bağlı olarak, bilgi şu anda başladı. Kim blogta güncellenmiş cihazdan bir gözünde canlandırmak görüntüsü kuruluş alıyor. Kim gözünde canlandırmak görüntüsünde, cihazın Android 9 Pie olduğu belli ki öyle gibi görünmek. Lakin yükseltme için ancak sofistike bilgiler paylaşılmadı. Dolayısıyla itibaren kim yükseltme aracılığıyla cihazda ne tercih yenilikler kesinlikle olacak tanımlanamayan.

Kim güncellemenin ülkemizde an başlayacağı konusunda da bir yeterlilik paylaşılmamış durumda. Lakin gerçeklik zamanlı olarak güncellemelerin Seçim ayında yurt dışı aracılığıyla birbirleriyle ülkemizdeki cihazlara da gelmesi bekleniyor.

(*9*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 Premium Android 9 Pie güncellemesini alacak

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply