Sony Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ2 Premium tasarım yasal olarak tanıtıldı! Geçtiğimiz MWC fuarında tanıtılan XZ2 yanı sıra XZ2 Compact modellerin ardından bu nedenle ‘Premium‘ serisi de yenilenmiş oldu.

Sony Xperia XZ2 Premium tanıtıldı

Yine 4K HDR ekranıyla öne çıkan varyasyon, 5.8 inç boyutlu yanı sıra birkaç son zamanlarda telefonun karşı 16:9 görüntü oranını kullanan bir ekranla olay. Oluştur dili ise MWC 2018 fuarında tanıtılan XZ2 modellerini aynen yansıtıyor. Bunlara ek olarak telefon, çift geri video kamera sunan başlangıçta Sony tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Arka uç taraftaki çift kameranın aşağıda başparmak izi sensörü bulunuyor. Aynı zamanda 3.5 mm’lik kulaklık girişinin olmadığını da belirtelim. En güçlü onktasında 11.9 mm kalınlığında olan varyasyon 236 büyük baba ağırğında.

Gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden banliyö modelde 6 GB RAM kuruluş alıyor. Arka uç kameralardan bir kişi RGB 19 MP yanı sıra f/1,8 mercek aracılığıyla gelirken ikincisi ise 12 MP F/1,6 diyafram aracılığıyla karanlık beyaz renkli olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda kameralar fotoğrafta 51200 ISO, videoda ise 12800 ISO değerlerine çıkabiliyor. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 1/3.06″ fakir aydınlatma sensörlü 13 MP‘lik bir selfie kamerası bulunuyor.

Nihayet kablosuz suçlamak destekleyen varyasyon 3,450 mAh batarya kapasitesine kurucu. Ancak fiyatı gizli telefon yaz sezonu aylarında satışa çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 Premium tanıtıldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply