Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact Avrupa’da ön siparişte

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact Avrupa’da ön siparişte

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact başına ne {kadar} Tavuk’de satışa çıkmayacak olsa da Uluslararası’da ön siparişe başladı. Geçtiğimiz ay kaçınılmaz olarak MWC 2018’de tanıtılan Bir çift telefon zaten İngiltere’de 699£ ve 529£ etiketleri aracılığıyla ön siparişte.

Amazon üzerinden bunu göz önünde bulundurarak ön siparişlerde XZ2’nin tuhaf SIM girişli modelin {Sıvı} Karanlık, Petrol Mavisi ve {Sıvı} Gümüş renkleri erişilebilir. Bu arada çift SIM destekli versiyonda özellikle {Sıvı} Karanlık rengi bulunuyor şimdilik. XZ2 Compact ise başına Bir çift versiyonunda da özellikle karanlık renkte erişilebilir.

İçindekiler

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact 5 ve 6 Nisan’da satışa sunuluyor

Başına Bir çift telefon da 5 Nisan’da satışa sunulacak. Bunun yakın Clove adlı bir yer üzerinden XZ2 Compact’ın Yosun Yeşili ya da Koral Pembesi de satın alma edilebiliyor yine de kim durumda oran 599£’a çıkıyor. Aynı şekilde yer başlangıçta partinin 2 Nisan’da gönderileceğini de belirtiyor.

Kıta Avrupası’nda ise Amazon Almanya, İtalya ve İspanya’daki alışveriş merkezi fiyatlarını en aşağı rakamdan sundu. Buna bağlı olarak XZ2 799€ iken XZ2 Compact 599€.

Lakin fiyatlar kim ülkeler ile çevrili rağmen düzeltme gösterebiliyor. Örneğin İtalya’da oran XZ2 için 8179,14€ iken XZ2 Compact için 614,10€. Kim ülkelerde ise gölge sıkıntısı bulunmuyor. Kıta Avrupası’na dönüştürme ise 6 Nisan’da başlayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact Avrupa’da ön siparişte

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply