Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact pil ömründe en iyileri

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact pil ömründe en iyileri

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact MWC 2018’de karşımıza çıkmış ve geleneksel Xperia tasarımının dışına çıkması aracılığıyla dikkatleri toplamıştı. Beğeneni düz beğenmeyeni olan Bir çift son zamanlarda telefon da bazı yeniliklerle sunulsa da inovatif bir hayal gücü şüphesiz işaret etmek konusu değildi. Son zamanlarda telefonlar 1080p slow-mo yakalama kapasitesi aracılığıyla gelirken Strategy Analytics’in araştırmasında esas vahşi noktalarının pil ömürleri olduğu da ortaya sonuç.

Strategy Analytics adlı organizasyon pek inanılmaz ihtiyatlı telefon üreticisinin ürünlerinde etkinlik testleri yapıyor. Bunlardan bir tanesi de he Xperia XZ2 ve XZ2 Compact’ın pil ömürleri. Lakin kim keşif talep belirlemek Sony’den gelmiş. Bunun üzerine organizasyon çalışanları da Japon devini kırmayıp “Premium telefonlar sağa en harika pil ömrü” testini gerçekleştirmişler.
Buna bağlı olarak Xperia XZ2 aslen sırada çıkarken ikinciliği de kelimenin tam anlamıyla {artık} o {kadar} da minik olmayan Compact sürüm kapmış. 3 üncü sırada LG G6 tesis alırken iPhone X dördüncülükte akıllara durgunluk veren tesis bulmuş nitekim Huawei P10 yerel bir varyasyon aracılığıyla onu bağlı kalarak ediyor. Bir çeşitli diğer amiral gemisi Samsung Galaxy S9 aracılığıyla 6. sırada.

Eleme süreci aşamasında günde 16 izle sırasında kullanılmış telefonlardan bakmak yapma, makale atma, internette sörf, kültürel medya, lig, kamerayı kullanma ve mutlimedya işlevlerini yönetici dinamikler çalıştırılmış. Geri planda satış elemanı uygulamalar olduğu seç bırakılmış. Göstermek parlaklığı 150 nit’e çıkartılırken, gürültü en en uygun seviyeye ayarlanmış. Çeşitli diğer özellikler ise üretim tesisi ayarlarında bırakılmış.

Testin neyi ne {kadar} kanıtladığı tartışılsa da şimdilik temsilci sonuçlar Xperia XZ2 serisinin pil ömrü açısından gayet harika olduğunu ortaya koyuyor. Uzmanlarımız de telefonların benzersiz marka adı/modellerle pil ömrü kıyaslamasını gerçekleştirmek isterdik yine de ancak XZ2 ailesi Tavuk’de satışa sunulmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Compact pil ömründe en iyileri

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply